Göz Makyajı kaşlarıma hiç dokunmadım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

syliviaplath

ask bıttı.
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2010
417
0
selam kızlar yaş 21 artk ama yınede kaşlarım göze batmıyor dogal hıc aldırmadım bugune kadar fotografta bıle kendılıgnden sekıılı duuryorlar ama içten içede aldırsam nasıl olur dıye dusunmuyor degılım. alınınca bıdaha eskısı gbı duzenlı olmaz dıye korkuorm sızce nasıl yorumlarınızı mrk edıorm resım koyucam

işte resimm http://yfrog.com/ngrr4aj

bence biraz üstlerden biraz da aşşağılardan toplanabilir.
ben sevmiyorum doğal kaş olayını benim fikrim bu canım

bu arada resmi görünce bi an ellerimle kaşlarını kaldırasım geldi a.s biraz aşağı düşmüş gibi.sana bi öneri sürekli aklına geldikçe kaşlarını yukarı doğru kaldır.ister orta noktasından (kavisli istiyorsan)ister uçlarına doğru(kalkık istiyorsan)bu şekilde kaşların zamanla bu şekli alır.

kalın değil kaşların ama biraz şekil verdirsen dha güzel durur..ben doğal kaş sevmiyorum açıkçası beren saat te kaşlarını bırakıyor bence yüzü kirli gösteriyor netliğini alıyor..cok inceltmeden de şekil verilebilir.

aldır bence kaşının bitiş şekli güzel değil

koyduğun fotoğrafta nostalji havasında (siyah/beyaz) olduğu için şimdi ne söylesek boş

fotoğrafı zoomlasan diyorum birde öyle görsek

bence sekıl verdır kas ınsanı daha guzel gosterıo

buyuk degısıklık

bıraz toplattır ınan cok begeneceksın

herkes bişeyler söylemiş :) bence hiç elleme çünkü bi kere aldırırsan artık sürekli aldırman gerekir bi aksi işin çıkıp aldıramadığında yolunmuş kaz gibi görünebilirsin kendin almaya kalksan e tecrübeli olmayınca kaşlarını mahvedebilirsin allah korusun.. bence hiç gerek yok ama bi arkadaş bitişi güzel değil demiş eğer sonlarına doğru gözüne takılıyorsa, en alttan bir sıra cımbızla almayı deneyebilirsin. böyle sonlara doğru seyrek kaşlar vardır alttan üstten, kaştan uzak teller vardır onları çok abartmamak kaydıyla cımbızla çek gitsin. ama şekilleri iyi bence.

Kalsın canım ortasında varsa aldır bide toparlattır tek tük olanları oldukça ince zaten.Kalın kaş moda hem:dance:

ben cok seviyorum dogal kasi daginik degilse ve kimse simdiye kadar sende al artik su kaslarini demediyse hic bulasma derim zaten guzel gorunuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…