Göz Makyajı kaşlarıma hiç dokunmadım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben hiç aldırmadım sadece ortasında bikaçtane çıkıyor aslında dikkat çekmiyor ama alıyorum bazen heves ettim bi kaç kuafmre gitti sakın dediler çok güzel doğal kalın değil dokunma pişman olursun o zaman dedim ne gerek var şimdi çok mutluyum iyiki aldırmamışım :)guclubacismile

tam belli olmuyor fotodan açıkcası,ama hafif toplattırsan iyi olur bence.sanırım kavissiz,hafif de bi kavis verdir.ama incecik falan yaptırma kaşların güzel zaten

dokunmuyorum kızlar vazgectımm aynen devaaam. sımdı bakıyorum zaten mıllet kaşlarını kalın bırakıyorr benım kaşlarm moda olmus haha. yuzu daha zayıf gosterıyormus kalın kaş.

selam kızlar yaş 21 artk ama yınede kaşlarım göze batmıyor dogal hıc aldırmadım bugune kadar fotografta bıle kendılıgnden sekıılı duuryorlar ama içten içede aldırsam nasıl olur dıye dusunmuyor degılım. alınınca bıdaha eskısı gbı duzenlı olmaz dıye korkuorm sızce nasıl yorumlarınızı mrk edıorm resım koyucam

işte resimm Yfrog Photo : yfrog.com/ngrr4aj

sakın bozma gayet hoş kaşların, hiç gerek yok:)

toplatabılırsın... cunku kas ınsanın yuzunu cok degıstırıo .. daha guzel olacagına ınanıyorum...

Bence de aldırma canım. Uğraşmazsın ne güzel. Ben aldırdımda çok mu iyi oldu sanki. Uğraş dur kuaförle evde. Ooo bıkıyor insan valla.

İyi bir yere aldırırsan ve ne istediğine karar verirsenbence hiç düşünme . Benim kaşlarımda çok düzgündü ama aldırdım İlki hazimete uğratsada aldırdım ama ::KK9:

canım ben de 21 yaşındayım ve bu zmana kadar ortası hariç kaşlarıma hiç dokunmadım.abartmak gibi olmasın kavisiyle falan alınmışlara bin basar:KK66::KK66: ama bu aralar taktım ben de bi delilik yapıp aldırsam mı ya diye düşünmeye başladım.biri beni durdurmalııı

canım ben de 21 yaşındayım ve bu zmana kadar ortası hariç kaşlarıma hiç dokunmadım.abartmak gibi olmasın kavisiyle falan alınmışlara bin basar:KK66::KK66: ama bu aralar taktım ben de bi delilik yapıp aldırsam mı ya diye düşünmeye başladım.biri beni durdurmalııı

canımm ben hala dokunmadım bak sende dokunmaa :))

Hiç bir şey insanın doğal güzelliğinin yerini tutamaz.:KK50:

Aldırmaya ihtiyacın yok, kaldı ki bi de bunu dert edip duracaksın, simetrik oldu mu falan filan..

Baktığında göz zevkini bozacak kötü bi kaşın yok. Ama biraz karmaşık duruyor. Azcık altlardan ve üstlerden toparlayabilirisn..

X