Göz Makyajı kaşlarıma bir bakarmisiniz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ben cok guzel kaş alırım ayıptır soylemesi :) 2 dklik isi var bu ne ki. Ne kaşların aykiri kisimlarini küstürdum artik hep esit çıkıyor gorsen onlari. Surekli aynı yerden alirsan bi zaman sonra küser o yerler. Ve tamamen esit olur. Kendin al bencw. Tarif edeyim istersen.

Resim yüklemeyi bilsem kaşımı yüklerdim sana. Kendim alıyorum. Kavisli ve kalın. İsterdim ki öyle yapasın.

Istanbuldayim ben.hangi sehirdesiniz bilmiyorum.
Sabir isteyen bir sey ama sonuclari aldikca mutlu oluyorum.yillarca cimbiz ip diye incelmiş zayiflamis kaslar geri geliyor yavas yavas ve tabi azimle.
Istanbuldayim bende canim aradigimi bulamayinca ben almaya kalkistim usturayla:KK48:

yükleyemedim :KK66:

Bak şimdi göz pinarlarindan alnina dogru paralel iki dikme ciktigini hayal et mavi çizgiler onlar. Yeşille boyadigim alanlar alman gereken yerler. Aykiri olan sana göre sol kasinin ustundeki yesil alani da makasla kesmelisin. Sonrasinda da kaslarin altindaki yesil alanlari almalisin. Kaşı ustten inceltme. Hep alttan incelt ki gozunle arasinda mesafe açılsın. Yoksa kaş asagi duser. Ama tabi alınla kaş arasinda muhakkak tüyler vardir onlari alabilirsin.

Eklentiler

• IMG_20170911_223753.jpg
    IMG_20170911_223753.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 84
Çok kişinin kaş yapısı birbirinden farklıdır. Benimkide biri az daha kavisli ben doldurma işlemi yaparak birbirine benzetiyorum.

Kuaföre gidip aldırırsan sonuçtan memnun kalmazsın diye tahmin ediyorum çünkü genel kuaförler mahvetmekten başka bir şey yapmıyorlar...

X