Göz Makyajı kaşlarıma bir bakarmisiniz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Su son zamanlarda cikan kas modasina uyuz oluyorum bende.. herkes helin avsar gibi dolaniyor :KK43:

ay aynı benim kaşlarım!
bir kaşım çok düzgün, kalemle çizilmiş gibi
diğer kaşımın ise bir kısmı dikey büyüyor, diğer kısmı normal devam ediyor
garip:işsiz:

ay aynı benim kaşlarım!
bir kaşım çok düzgün, kalemle çizilmiş gibi
diğer kaşımın ise bir kısmı dikey büyüyor, diğer kısmı normal devam ediyor
garip:işsiz:
yahu açıp tekrar baktım
nasıl bu kadar aynı kaşlara sahip olabiliriz :KK70: çekip koysam bu kadar olur

Valla ben çok beğendim kaşlarının şeklini.
Çok karakterli.

Çoğu insanın 2 kaşı farklı zaten , çok dert edinme. Kontür vb çok yapay ve kötü duruyor bence hiç girme. İyi bir kuaförde yaptır yeter, ekstra bir şeye ihtiyacın yok.

Son düzenleme:
Benim 2 kasim birbirinden farkli sizve kuafor bu durumu cozebilirm i ne yapilabilir
kuaför olarak cevap veriyorum düzelmez insanların zaten genel olarak sağı ve solu bir değil kaşlarda öyle biri dişi olur senin kaşın biri aşağıda biri yukarıda ama görüntü biraz iyileştirilebilir yani bu derece fark edilmeyecek şekile düzene girer yok çok rahatsızsan botox la kaşının birini kaldırtabilirsin ya da microblading gibi yöntemlerle eşit kaş çizdirebilirsin

Normal kaş farları var onlarla eşitlenebilir.Kuaför tamamen bozabilir Kaş'ını.Ben hiç Kaş'larımı kuaföre aldırtmadım kendim alıyorum hep kaş farıyla dengeliyorum.Halam senelerce Kaş'larını ala ala inceltmiş dövme kaş yaptırdı iki tarafında eşit oldu.Acayip kötü görüntü var çok net simetri olması zaten doğallığını bozuyor :)

Kaş kontörü yanlış ellerde çok çirkin duruyor sanki kahverengi veya siyah keçeli kalemle boyanmış gibi.
Kaşı aldır ama inceltme eşitlenir

Benimde oleydi.sonra sacma sapan inceldi.hayatimin hatasi olan kil tekniği yaptirdim 4 yil olacak yeni siliniyor 3 aydir ustura ile harika alan bir yer buldum sekilleniyor kalinlasiyor ve esitleniyor nihayet.
Usturayla almada uzman birini bulabilirsin
Nerde canim bu yer bende usturayla kalinlastirmak istiyorum ama bir türlü bulamadım

Nerde canim bu yer bende usturayla kalinlastirmak istiyorum ama bir türlü bulamadım
Istanbuldayim ben.hangi sehirdesiniz bilmiyorum.
Sabir isteyen bir sey ama sonuclari aldikca mutlu oluyorum.yillarca cimbiz ip diye incelmiş zayiflamis kaslar geri geliyor yavas yavas ve tabi azimle.

621427_72255.jpg

kalin-kas-modelleri-Victoria-Beckham-02.jpg

Bu şekil kaşları çok seviyorum. Ekteki gibi kaş fırçaları var.Bence al ve yap.

Kaştan çok iyi anlarım. Sağ kaşın sol kaşına göre biraz yukarıda. Yukarıda olan kaşını üstten az biraz kesip almak gerek. Alttan da bir iki sıra alıp kavis vermek gerek. Yanımda olsan mükemmel yapardım.

Kaş almada uzmanım. Sakın güvenmediğin yere gitme. Çok feci inceltiyorlar.

Solunda ki kaşi azcik makasla kes ayni gibi olur . Benim bi o gozume batti. Ama kesmeyi bilmiyorsan bilene yaptir.

Herkesinki farkli zaten.. Sakin kontür falan yaptirma gafletinde bulunmayin. Cok kötü görünüyor.. Aldirmak isterseniz tabiki aldirabilirsiniz ama tavsiyem doğal formunu bozmayin.. Ayrica kaslarin gercekten güzel..

X