Göz Makyajı kaşlarııımmmm ;(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
24 yaşındayım bu yaşıma kadar bir kere bile almışlığım yok iyide almamışım hem doğal hemde seyrelme gibi bir durum yaşamadım.

ince ve düzgün hatlı kaşlarım var tabi belki dağınık ve çok kalın olsalar mecbur kalabilirdim.
böyle sorunlar yaşamamak için erken yaşta almamak gerek yoksa dökülen çok duydum.
inşallah tavsiyeler işe yararda kaşlarınız eski haline döner.

benim kaslarimda eskiden gur cok guzeldi bikere incelttim ve sonra bidahada kalinlasmadilar 2 gundur sarimsak suruyorum bakalim nolcak cok ince benimkiler

24 yaşındayım bu yaşıma kadar bir kere bile almışlığım yok iyide almamışım hem doğal hemde seyrelme gibi bir durum yaşamadım.

ince ve düzgün hatlı kaşlarım var tabi belki dağınık ve çok kalın olsalar mecbur kalabilirdim.
böyle sorunlar yaşamamak için erken yaşta almamak gerek yoksa dökülen çok duydum.
inşallah tavsiyeler işe yararda kaşlarınız eski haline döner.
aşırı dagınıktı mecburdum aldırmaya :) teşekkür ederım umarım kalınlaşırrr :KK43:

benim kaslarimda eskiden gur cok guzeldi bikere incelttim ve sonra bidahada kalinlasmadilar 2 gudnru sarimsak suruyorum bakalim nolcak cok ince benimkiler
ben sarımsağı 2-3 ay filan denedımm her gun bi defa 1 saat beklettım bazen gunde iki kez. farkı gördum işe yaradı ama hem sabır lazım hemde tam istediğim kadar cok olmadı belki devam etmeliydim 3 ay daha ama sıkıldım işte. hindistan cevizi yagı onerdı bi aktar ama hiç duymadım cabuk etkisini gösterir dedi kızlardan biri kullandım işe yaradı dese gidip alcam :)

Benim kaslar 5 6 ayda kendine geldi öyle hemen olmuyo. Birde kuaförünuz iyi olması lazım

Ben kalemcilerdenim fakat şu dövme olayını merak ediyorum, yaptıran var mı?

Canım pek doğru bi yöntem değil ama ben de kuyruğu yok diye jilet vurmuştum.
Gerçekten de çıktı

Iyi geceler kızlar bende kalemcilerdenim :KK64: yapacak bisey yok bi kuafor kasimi oymustu inceltmisti ve kuyrugunu kisaltmisti eve geldm sarimsagi ikiye bölüp sürdm sonra o parcalari bi daha bölüp surdum iyice bayagi yakti yeni alindigi icin bir hafta hergün sabah boyle surdum 40 dk falan sonra dusa girdim dustan sonra hic koku kalmiyodu dusta once yuzumu sabunluyodm iyice sonra lifliyordum mis oluyordu tavsiye ederim ve sonrasinda 1.5 ay aldirmadm suan kaslarm kalinlasti bayagi bi. Ama yine seyreklik var.:KK43:

X