Göz Makyajı kaşlarııımmmm ;(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

samarr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2014
505
206
kızlar kaşlarım çok seyrek özellikle uç kısımları:mad::mad::mad: daha önce badem yağı ve sarımsak denedım işe yaradı biraz ama çok çok uzun süre bekledım sonuç için. sizin (eğer böyle kaşlarınızdan yana derdiniz varsa ) daha önce kullandığınız yöntemler nedir kaşlarınızı sıklaştırmak, kalınlaştırmak için.deneyip sonuç aldıysanız yazarsanız çok sevinirim:110:

Bende sarımsak kullandim çıktı ama. Çok seyrek değildi. Vazelin sürüp diş fırçası ile taramistim çok işe yarıyor. Tabi sabırlı olmak lazım

Bende sarımsak kullandim çıktı ama. Çok seyrek değildi. Vazelin sürüp diş fırçası ile taramistim çok işe yarıyor. Tabi sabırlı olmak lazım
yağlı kremlerin kaşa uygulanması iyi değil diye duymustum, tabi kulaktan dolma. denerim canım cok sağol. bu arada sen sarımsağı sürüp ne kadar bekletiyodun

Sarimsak, badem yagi, hint yagi, susam yagi ,vazelin. Hepsi teker teker denendi.en cok verimi sarimsakta aldim ama kokusu berbat.

kızlar kaşlarım çok seyrek özellikle uç kısımları:mad::mad::mad: daha önce badem yağı ve sarımsak denedım işe yaradı biraz ama çok çok uzun süre bekledım sonuç için. sizin (eğer böyle kaşlarınızdan yana derdiniz varsa ) daha önce kullandığınız yöntemler nedir kaşlarınızı sıklaştırmak, kalınlaştırmak için.deneyip sonuç aldıysanız yazarsanız çok sevinirim:110:
sonradan mı seyreldi?

bırde badem yağı ıyı gelır derler,benımkını ıse hepten döker o..

kıme ne ıyı gelir bılmem..
kaş kalemi sur boşluklara oldu bitti..

Sarimsak, badem yagi, hint yagi, susam yagi ,vazelin. Hepsi teker teker denendi.en cok verimi sarimsakta aldim ama kokusu berbat.
bende onda verim aldım ama yıkasam da kokusu cıkmıyodu bi süre sonra. sarımsaktan kurtuluş yok yani.. daha etkili bsey var mı acaba dedim işte:KK61:

sonradan mı seyreldi?

bırde badem yağı ıyı gelır derler,benımkını ıse hepten döker o..

kıme ne ıyı gelir bılmem..
kaş kalemi sur boşluklara oldu bitti..
sonradan değil böyleydi hep ama kendim aldığım zamanlar çok çook önceden yanlış ve fazla aldım bazı yerlerde tekrardan cıkmadı... kaş kalemi yıllardır kullanıyorum bıktım artık sürekli ugrasmaktan

Sarimsak ve zeytinyağı gercekten ise yarıyor. Benim kaslarim seyrek değildi ama aralarda bosluk vardi. Düzenli kullanıldığı zaman kaslar gürlesiyor.

Sürüyorum kaş kalemini gidiyorum işime.
Sarımsağı ben de denemek isterdim ama o kokuyla nasıl dışarı çıkılır ki...

sonradan değil böyleydi hep ama kendim aldığım zamanlar çok çook önceden yanlış ve fazla aldım bazı yerlerde tekrardan cıkmadı... kaş kalemi yıllardır kullanıyorum bıktım artık sürekli ugrasmaktan
aynıı ben..lisedeyken mal gıbı daldım kaşlarıma,zaten seyrektı,şimdi çıkıyor ama cok dökülüyor..her daim boşluklar mevcut..
nerdeyse 13 yıldır kaş kalemıyle yasıyorum,Bi allahın kuluda anlamadı bugüne kadar,herkes begenıyor kaşlarımı,bende hemen olay yerını terkedıyorum,olmayan kaşa ıltıfat,yüzümü kızartıyor:)

aynıı ben..lisedeyken mal gıbı daldım kaşlarıma,zaten seyrektı,şimdi çıkıyor ama cok dökülüyor..her daim boşluklar mevcut..
nerdeyse 13 yıldır kaş kalemıyle yasıyorum,Bi allahın kuluda anlamadı bugüne kadar,herkes begenıyor kaşlarımı,bende hemen olay yerını terkedıyorum,olmayan kaşa ıltıfat,yüzümü kızartıyor:)
bende6-7 yıldır kaş kalemiyle yaşıyorum :) ve kaşın güzel derler ahh ben neler çekiyorum diyorum her defasında :)

kaş şablonu var bir bak istersen kolayca boyuyorsun kaşlarını
bende sendenim benim kaşımda seyrek

Merhabalar kaş ve kirpikler için piyasada organik kaş kirpik bakım yağları varmış kuaförüm dewamlı müşterilerine tavsiye ediyor kullananlar oldukça memnun olduğunu söylemişti; seyreklik ,dökülen kaş ve kirpikler için.

X