Göz Makyajı Kaşları kesmek

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
O

onestopaqua

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi onestopaqua
kızlar hanımlar ya ben bi salaklık yaptım gittim kaslarımı kestim ama cok kestim sanırım ya..upuzun bi kesik kasımda.simdi hep kesmek zorunda kalıyorum artık kesmeden sekle girsin istiyorum bi caresi varmı.? kuaförlere gidiyorum onlar da kesiyoo:KK43: artık kesilmeyeyimmm:KK43::KK43::a015:

iyi bir güzellik merkezine gidersen kaşlarını sana yakışan biçimde aldrabilirsin ben kaşlarımı hiç kesmem

yani kesilmeden de olur bu iş diyosun ama ben hiç sanmıyorum kesilmeyince diken gibi uzuyolar allahım salakım ben salak.. yine de ii bi yer arayıp sorayım.. thank you cicim

kaş alınması için şekle girmesi için bazen alınması gerekiyor canım ya çabuk uzuyan bir kaşın var demekki ne varki kesilsinnn

valla kesilsin ama böle hiç dogal durmuyo ya.. yani öle kesikler de hemen uzayıveriyo dedigin gibi... hemen belli ediyolar kendilerini sivri sivri bazen diyorum ki su kestigim yerlerin hepsini alıveriyim.. bi daha cıkanlar belki düzgün büyür ama cok igrenç bi görünüm olur tabi bi kaç ay sanırsam.. hem işe yararmı onu da bilemiyom.. fisfisfis..ıyy yolcam tek tek bunlarıı.. benim kadar kaşlarından nefret eden biri varmıdır acaba:uhm: tesekkur ediyorum canikomcumlarım:)

Ben de kaşlarımı kesiyorum şekli düzgün olması için kuaförde aldırdığım da o da düzgün şekil vermek için keser.Boşver kuzum kessinler dert etme yawww

Bende şekil veremiyorum pek kendiliginden ince oldugundan

en iyisi hiç almayın olsun bitsin tatlicadiarzu

Kaşlar kirpikler devamlı kendilerini yeniliyorlar biliyorsunuz bir kaç ay kesmeden sabredebilirseniz onlar dökülür yerine doğal olanları çıkar diye tahmin ediyorum ama bir süre o kötü görüntüye dayanmak gerekiyor...

Kaşlar kirpikler devamlı kendilerini yeniliyorlar biliyorsunuz bir kaç ay kesmeden sabredebilirseniz onlar dökülür yerine doğal olanları çıkar diye tahmin ediyorum ama bir süre o kötü görüntüye dayanmak gerekiyor...

bencede dogru bende kesiodum uzayınca çok çirkin bi görüntü oluyodu kesmedim sabrettim şimdi hiç uzun diiller vede kötü durmuyo kesince gerçektende dogal görünmüyolar ve hemencecik uzuyolar biraz sabırla olacaktır bu işş kaydirigubbakcemile2

ben kestiriyorum ztn düzenli aldırdığım için kötü bir görüntü oluşmuyor.. kesik daha şekil gözüküyor kaşlarım ya nolcek :jeyyar:

15 günde bir kaş aldırıyorum,hiç zamanını sektirmem.her defasındada keser,daha bir zararını görmedim.
gayet hoş duruyor bence.

kestrmekten başka çare yok mu? doğal olması tercihmdr ama kaşlarımı nası doğal bi şekilde kısaltrım bilmiorm :S

valla şekerim bana kızma ama bu söylediğin bence saçma biraz düşün bakalım kaş kesmeden şekle girermi??? ya kesme ya da kes:))) ama kesersen yüzün gözün açılır uzatırsan erkek gibi görünürsün bu kadar basit:) he eğer kaşlarım çok uzamasın kesmek istemiyorum diyorsan o zaman kökünden jiletle olsun bitsin:sm_cool: kızma baka bana şaka yapıyorum canım:))

sagol cnm şaka anlayşna bayldım.:) ama bilmemek ayp deil öğrenmemek ayp dimi:) kaşımı kesersem dha gür çıkar iice ***a döner diye önce bi sorıym ddim bilgsi olan vrsa cvp verir die..

haklısın canım kızma ya seni kırdıysam özürdilerim:çok üzgünüm: ama canım benim kaşlarını kesmessen kötü durmazmı dağınık durmazmı?? kaşları alınca ve kesince düzgün duruyor ve bunu herkes yapıyor. benim fikrim bu. tatmin olmadıysan başka fikirlerle hareket edersin o zaman canım sana kalmış tabikide

arkadaşlar benim iğrenç kaşlarım var, ve ben doğru düzgün bi kuaför bulup da kaşımı aldıramıyordum, ama ehline düştü mü süper kaşlar çıkıyor ortaya, neyse bi bayana gittim süper aldı çok memnunum fakat hamile ve doğumu yakın, bir ay yok, bende dün akşam kaşlarımı kesip düzeltmeye karar verdim, o kadar güzel oldu ki,kesilmeden kaş alınmıyo, güzel olmuyor bilginize

Son düzenleme:
bir kaş fırçası yoksa eksi diş fırçanı kullanıyorsun bunu gün içinde sadece fırçayı kullanarak da yapabilirsin gün içinde sürekli yapamam diyorsan fırçanın üzerine çok az miktarda krem sürüyorsun bu şekilde tarıyorsun ya da şeklini garantiye almak istersen yine çok az saç spreyi.Saç spreyini ben çok sık kullanmıyorum tavsiye de etmiyorum sık kullanmayı zarar verebilir.En Büyük KK

X