Göz Makyajı kaslari aldiktan sonraki .........

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

Elis

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Elis
arkadaslar son zamanlarda kaslarimi aldiktan sonra batiklar oluyo alinan yerlerde,ve yesil gibi sanki,gerci pudra yada fondotenle kapatiyorum ama sizin ozel yaptiginiz bisey varmi???

• Konu Sahibi Elis
bende batık olmuyor ama kuaförüm sarımsak sür demişti
sarımsak sürerim ben bazen belki ondan olmuyor bende

• Konu Sahibi Elis
benimde mutlaka oluyodu 1-2 tane. bu sefer aldığı yerlere ağda sonrası rahatlatıcı jel sürdü çok kızardım diye. bu sefer olmadı etkisi varmı bilemiyorum.

• Konu Sahibi Elis
bende batık olmuyor ama kuaförüm sarımsak sür demişti
sarımsak sürerim ben bazen belki ondan olmuyor bende

sarimsakmi?aldiktan sonrami,yoksa almadan oncemi suruyosun canim,kokmuyo dime?bide nasi surdugunu tarif edermisina.s.

benimde mutlaka oluyodu 1-2 tane. bu sefer aldığı yerlere ağda sonrası rahatlatıcı jel sürdü çok kızardım diye. bu sefer olmadı etkisi varmı bilemiyorum.

bende agda sonrasi kremi var,deniyim o zaman tesekkur ederim canim ilginea.s.

• Konu Sahibi Elis
canım bi diş sarımsağı ortadan ikiye bölüyorsun ,kaşların alındıktan sonra ara ara aklına geldikçe
daha doğrusu şöyle söyleyim evde müsait oldukça eşin olmadığı zamanlarda kaydirigubbakcemile3 sürüyorsun.yıkayınca koku falan kalmıyor tasalanma

• Konu Sahibi Elis

tamam canim yapicam,cok sagolasina.s.yerimseniben

• Konu Sahibi Elis
benmde hep batıklarım oluyor.bi de beyaz tenliyim çok belli olur.
arkadaş sarmısak demişte; sarmısak kaşları gürleştrmek için kullanılır ,batıklara iyi geldğini ilk defa duydum

• Konu Sahibi Elis
arkadaş sarmısak demişte; sarmısak kaşları gürleştrmek için kullanılır ,batıklara iyi geldğini ilk defa duydum

• Konu Sahibi Elis
Sarımsak kaşlar daha gür çıksın diye kullanılır, zayıf kaşlar için ya da küsen bölgeler için, ama tabii mucizevi bi bitki, batıklara da iyi geliyor demek ki.

arkadaslar son zamanlarda kaslarimi aldiktan sonra batiklar oluyo alinan yerlerde,ve yesil gibi sanki,gerci pudra yada fondotenle kapatiyorum ama sizin ozel yaptiginiz bisey varmi???

muhtemelen kaşların siyah ve kalın kıllıdır.bende öyleyim.ilk çıkarken deri kabarığı oluyo kıl henüz görünmüyo ve yeşil çim görüntüsü oluyo :).bende tırnağımın yarımıyla çıkarıyorum onu ordan ve cımbızla çekiyorum.

aslında batığa iyi gelip gelmediğini bilmiyorum
yanlış yönlendirmek istemem
benim kuaförüm sarımsak sür demişti ve bende hiç batık olmaz acaba ondan mı diye düşündüm
çünkü sarımsak daha kolay çıkmasını sağlıyor a.s

Ben bi ara kaşlarımı kendim alıyodum hep batıklar oluşuyodu bi süre bıraktım artık kuaförde aldırıyorum batık oluşmuyo, batıkların sebebi kaşların yanlış alınmasıymış, tüylerin çıkış yönü falan önemliymiş, iyi bi kuaför seçip hep aynı kişiye gitmek gerekiyoa.s

benim kaşlarımda bir ara ıl kökü iltihabı oldu çok gir ve kalın kaşlarım var akınan yerler kabarıyodu dr ye gittim bana ilaç verdi geçtikten sonra bile kullan dedi özellikle aldırdıktan sonra sürki rahatlatsın dedi kullandım baya bi ama şimdi bıraktım artık olmuyo şükür.

Sarımsak kaşlar daha gür çıksın diye kullanılır, zayıf kaşlar için ya da küsen bölgeler için, ama tabii mucizevi bi bitki, batıklara da iyi geliyor demek ki.

sagolun arkadaslara.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…