kask ars

KIBOS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2009
90
2
arkadaslar bende 6 bucuk haftalık hamıleyım yalnız kasık agrılarım var dr normal oldugu soyledı ama benım kafama takılan bır soru var bu kasık agrısı ne kadar surer fıkrı olan varmı? cumartesı gunu dr gıdıcem bebısımın kalp atısı duyucam lutfen dualarınızı beklıyorum bende sızler ıcın dua edıyorum .ALLAH HERKESE HAYIRLISINI NASIP ETSIN

canım 1_2 haftaya kadar geçecek iyi brşey o kasık ağrısı bebişin tutunmaya çalışıyor sana.Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin minik meleğini

ya bende de var bide alt karında karıncalanma var neden olabilir? Yaklaşık 4 haftalık hamileyim:bbo:

canım ben 17 haftalık hamileyim ve arada hala oluo kramp gibi olmadığı sürece bişey yok :)

ılgılenen arkadaslara tesekkur ederım allah hepınıze saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsıın :ecrin_bebek:

canım kişiden kişiye değişiyor tabiki ama benim 4 - 4buçuk ay sürmüştü. inşallah senin o kadar sürmez. Ama sürsede korkulacak bişey değil merak etme

tatlım bende de olmuştu çok endişeliydim,rahim değişmeye ve bebek tutunmaya çalışıyor,birde fazla ayakta kalma,doktor ayakta kalınca da olabilir dedi..18 haftalığım hala yorulunca ağrıyor benimde..dinlen bol bol,sağlıcakla gelsin bebeğin inşallah:)

canım benımde cok kasık agrım oluyor.11 haftanın ıcıne gırcem yenı yenı azalmaya basladı.artık gunde 1-2 defa kasık agrım oluyor onceden hergun nerdeyse sureklı agrırdı.korkulcak bırsey yok canım.bebısın kendıne yer acıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…