Kasım Ayı Balayı Önerisi

marmelatserver

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2016
30
16
38
Herkese merhaba. Kasım ayının 12 sinde düğünüm var. Bu sebeple muhafazakar balayı önerilerinizi rica ediyorum. Biz ilk olarak spa ve termal otelleri de düşündük ancak sizden de öneri almak istiyorum. Hatta oda da jakuzi vs gibi özellikleri olan bildiğiniz yerler varsa onlarda olabilir. Şimdiden teşekkürler. Bu arada 4-5 günlük bi balayı düşünüyoruz. Maximum 1200 tl

Öncelikle hayırlı olsun
Ben geçen sene Özgül termale gitmiştim, çok memnun kaldım. İki çeşit oda var, zemin kattaki odalarda havuz var. Ayrıca bay-bayan ayrı sosyal tesislerde var. Internet sitelerinden bakabilirsin.
Afyon/ihsaniye'de 5 yıldızlı bir otel

Canım dün yazan başka arkadaşa da aynı yeri önermiştim sana da tavsiye edebilirim. Afyon NG termal. Gerçekten çok kaliteli ve tesettürlü rahat edebileceğiniz bir otel. Bay/Bayan ayrı termalleri bulunuyor :) ayrıyeten restorant çeşit açısından mükemmel, lezzetler de çok iyiydi... personel çok samimi, ilgili, odalarda her türlü ihtiyaç karşılanmış. Aynı zamanda oda banyosunda jakuzi ve termal su bulunuyordu bu benim için bir artı idi yani :) araştırmanı tavsiye ederim. Aynı otelin Sapanca'da da yeri bulunuyor. Biz kışın oraya gitmeyi düşünüyoruz malum İstanbul'a daha yakın diye. Ama Afyon'u düşünebilirsin

arkadaşa kesinlikle katılıyorum süper bir otele hep balayı hem aileler için. tertemiz yemekler muhteşem sessiz sakin bi yer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…