Kasım 2022 Anneleri

Merhaba hamileliğiniz hayırlı olsun. Keseniz kaç mm idi, karından mı vaginal mi görüldü acaba ?
Canım valla 5+5 ken büyüklüğü 6+1 dedi ölçtü biçti bi 24 mm dedi bi 11 mm dedi böldü çarptı haftasına göre büyük dedi sadece.
Vaginal baktı canım diğer türlü zor olur sanki bu haftalarda, sana bakıldı mı?

Bana bakıldı 5 haftalıkken karından 1.13 cm diyor kese büyüklüğü ama yolk kesesinden bahsetmediği için tedirginim biraz. Karından bakıldığı için mi görünmedi acaba ? Salı tekrar cagırdı kalp atısı için.

Ya kalbe çağırdıysa görmüştür yolk falan yoksa bak benim geçen kese küçüktü mesela direkt söyledi negatif durum diye
Yarın mı kalp için gidiyorsun?
Bu arada bugun benim inanılmaz kasık ağrım var neden sizce?

Merhaba!
16 şubatda transfer oldum ve pozitifi gördük 5.denememizde:)
Daha keseyi bile görmedik ama heyecan ve gerginlik dorukta
Var mı benimle aynı durumda olanlar
Bende 19 şubatta transfer oldum keseyi gördük hayırlısıyla sıra kalp atışında

Merhaba kizceler belirtiler bende agirlastigi için bayadir aktif olamadım burada.Bugun doktor kontrolüm vardı kesemizi gördük ama kalbi malesef duyamadık 2 hafta sonra nasipse kalp atışlarını da duyarız umarım Aşırı heycanliyim,aşırı mutluyum,karmasigim.Allah anne olmak isteyen herkese bu duyguyu tattirsin.

Bulantıların falan mı başladı canım
Hadi hayırlısıyla kalp atışınıda duyarsın inşallah
Amin amin

Bulantıların falan mı başladı canım
Hadi hayırlısıyla kalp atışınıda duyarsın inşallah
Amin amin
İştahsızlık bir kenara sürekli uyku hali ve adet sancısına benzer kasilmalar devam ediyor rahim büyüdüğü için bu normal dedi doktor kalp için tarihimizi yoğunluğundan ötürü çok ileri attı.2 hafta sonra dinleyebilecegiz Allah'ın izniyle
Bu arada senin nasıl gidiyor umarım iyisindir

O uyku hali bende de var ama ben sürekli yattığına bağlıyorum canım sıkılıyor çünkü yatmak çok sıkıcı ama iyi olsunda ben hep yatarım diyorum
Kasılma bende de son iki gündür aşırı var bende lekelenmeye bağlıyorum soracam gidince
Olsun geç olsun temiz olsun derler Beklemek biraz zor olacak ama

Bugün özellikle sordum adet sancısı gibi deliriyorum sökülcek sanıyorum diye tamamen büyümesi ile alakaliymis.Yatacagiz evlatlarımız dünyaya alışana dek.Suan senin durumun ne peki düzeldi değil mi kanama durumları halek devam mı

İnşallah benimde büyüdüğü içindir
Aynen yatmaktan başka bir şey yapamıyorum zaten
Kanama çok şükür yine lekelenmeye döndü böyle kahverengi 3 4 saatte peçeteye sildiğim zaman falan geliyor ama az ayakta durayım hemen başlıyor gelmeye bunu anladım
Çok suda içmek istemiyorum lavaboya gidince de geliyor ee suda içmem lazım böyle iki arada bir derede kalmış durumdayım

Canım dinlen bol bol umarım kanamaların geçer inan ben dışarı bile çıkamıyorum kasilmalardan ilk 3 ay kendimizi koruyunca Allah'ın izniyle birşey olmaz çocuklarımıza.Buraya kadar geldik burdan sonra da sorunsuz geçer umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…