KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar reglimin 5.gunu sol kasikta batmalar yaşıyorum sancı şeklinde bu kadar erken yumurtlama olabilir mi

Konu açıldığından beri takipteyim tüm mesajları. Mesaj atmak istemedim. O listeye ismimi yazdırırsam heveslenirim olmazsa üzülürüm diye cesaret edemedim açıkçası. Her gece açıp açıp okudum ama Bat13 kasımdı. Bugün test yaptım çift çizgi Sadece şunu yazmak istiyorum belirtileri okuyup kendinizde belirti aramayın . Bende hiç belirti yok hatta iki gündür adet sancım vardı. Adet olmayı bekledim olmayınca işkillendim açıkçası .Hep günü gününe olurdu çünkü.

Belirti olmadan da hamile olabilirsin ben sabirsizim çoktan test yapardım imrendim sana şuan inşallah pozitif sonuçlar alırsın

Ne güzel hayırlısı olsun Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin bende regli belirtileri gösteriyorum bakalım beklemedeyiz

Geçtimi günün kuzum ??

Geçtimi günün kuzum ??
Bugün regl günüm kuzum
Ama şimdiye kadar hiç şaşırtmadı beni
Eminim gelecek birşeyler hissediyorum akıyor gibi bakıyorum yok
Zamanında çok ümitlendim o yüzden artık temkinliyim:)
Belirti olmadan da hamile olabilirsin ben sabirsizim çoktan test yapardım imrendim sana şuan inşallah pozitif sonuçlar alırsın
Bunu bana testi silik çıkan mı söylüyor
Hafiften adet sızısı var canım o yüzden son 1 testimi çarçur etmiyorum tutumluluk forever

Bende Almanya dayım randevu iptal edebiliyorum eve bugüne kadar hiç mektup gelmesi hatta bu sabah bir termin Absage yaptım
Canım eve gelen mektupları randevular için demedim. Orda farkında isen eve mektup geliyorsa dedim.
Almanyada isen eve sürekli mektup geldiğini biliyorsun dur.
Ama şöyle birşey var. Türkiyede randevu iptal etmesek bile gitmeye biliyorduk burda iptal etmen lazım

Burda şimdi 1 gün önceden arıyorlar
Dünden önce randevumu iptal ettim
Dün aradılar gelecekseniz 1e gelmeyecekseniz 2ye basın diye
Bilgisayar konuşuyor ya bende komşumla konuşuyormuş gibi cevap veriyorum sdjskbdjk
Canım iptal ettim ben onu
Tamam tamam basıyorum 2 ye
Tamam onayla ben iptal etmiştim ama gönlün olsun diye 2 kere iptal edeyim madem falan konuştum kapattım

Kızlar merhaba bugün tüp bebek raporu İçin gittim doktora muayene mi oldum 25 inde tekrar kontrole çağırdı evraklara başlamak İçin pek bişey demedi doktor 25 inde ayrıntılı konuşuruz dedi biraz canım sıkıldı devlet doktorları neden böyle hiç anlamıyorum sanki bedavaya çalışıyorlar ayrıca ücretli idi muayene ama yine de ilgilenmedi tuhaf

Kızlar reglimin 5.gunu sol kasikta batmalar yaşıyorum sancı şeklinde bu kadar erken yumurtlama olabilir mi
Benim babannen tüm cocuklarına adeti bitmeye yakinken hamile kalmis lekelenirken . Dedem uzakta calisirmis adetli felan dinlemezdi gelince diye anlatirmis anneme rahmetli adetliyken yumurtluyormus. Ay basimi bekliyodum olmayinca anliyodum dermis gec ogrenirmis tabi simdi bizim gibi imkanlar yok. O zaman yumurtladiginin kesin kanitida ilk ve son iliski olmasi o ay. O yuzden asla şu olmaz bu olmaz diye ezber konusmamak lazım. Gerci artik cogu dr bile ezber konusuyo.. Merak ediyorsan hemen ovulasyon testiyle tayit et canım.

Gebesiniz hayırlı uğurlu olsun. Sağlıkla alın kucağınıza

Canım benim de hiç şaşmaz 25 gün. Sadece ilaç kullandığım zamanlar yumurtlama geciktiği için reglim de gecikiyor. Klomen kullandığım aylar 12.gün iğne yapılıyordu ve 28-29.güne uzuyordu o zaman döngüm. 3 aydır bıraktım tedaviyi mesela, yine 25 gün şaşmıyor
Ovulasyon testi kullanan var mı aranizda acaba
Ben kullanıyorum canım

Çatlatma iğnesi olmadım kuzum
Ama klomen tek başına da gecikme yapmış olabilir dediğin gibi

Bat 20 kasım olan kızlar durumlar nasıl belirti yaşayan var mı benim herhangi bir belirtim yok göğüs hassasiyeti dışında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…