Doğuma Hazırlık kasılmalar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ALEYA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2008
124
0
43
slm kızlar doguma cok az kaldı ama ben hala bu kasılmalar nasıl anlamadım.arasıra karnımda saga dogru bır gerılme oluyor ama bebek hareketı gıbı gelmıyo bu bana acaba bu hıssettıgım kasılmamı oluyor.cok rahatsız edıcı degıl henuz tabı.anlayamadm hala ben bunu.bırde belımden bacagıma vuran agrı oluyor nadıren buda bır dogum belırtısımı.ılk oldugu ıcın cokta tedırgınım.yarın doktora gıdıcem bakalm ne dıcek heyecanlıyım

slm kızlar doguma cok az kaldı ama ben hala bu kasılmalar nasıl anlamadım.arasıra karnımda saga dogru bır gerılme oluyor ama bebek hareketı gıbı gelmıyo bu bana acaba bu hıssettıgım kasılmamı oluyor.cok rahatsız edıcı degıl henuz tabı.anlayamadm hala ben bunu.bırde belımden bacagıma vuran agrı oluyor nadıren buda bır dogum belırtısımı.ılk oldugu ıcın cokta tedırgınım.yarın doktora gıdıcem bakalm ne dıcek heyecanlıyım

canım bu kasılmalar hepimizde oluyor. artık son ayımızdayız vücut kendini doğuma hazırlıyor benim bazen rahmime doğru öyle bastırıyorki zannediyorum şimdi doğurucam.ama sen yinede dr'una sor için rahatlasın.hayırlı doğumlar canım.

canım onlar yalancı sancılar.doğum sancısı gerçekten çok farklı bende doğum yapınca nladım farkını.
allah sağlıcakla kavuştursun.

bende tam bilmiyorum nasıl oluyor bu sancılar ama eminimki farklıdır ve sen kendinde bu farkı anlayacaksındır.dr dediğine göre sık sık gelen ve 1,2 dakika süren sanki isal olacakmışım gibi olan sancılar gibiymiş.

bende tam bilmiyorum nasıl oluyor bu sancılar ama eminimki farklıdır ve sen kendinde bu farkı anlayacaksındır.dr dediğine göre sık sık gelen ve 1,2 dakika süren sanki isal olacakmışım gibi olan sancılar gibiymiş.

bende 39 un ıcındeyım ısal olucakmısım gıbı bırsey var heran gelıcekmıs gıbı...ama ben cok korkuyorum yarın doktorumla konusucam sezeryan ıstıyorum ben cunku..kendı kendıme dıyodumkı herkes nasıl normal dogum yapıyosa bende yaparım dıyodum ama kendı duygularımı bastıryoum sanırım yapamıcam uykularım bozuldu.dogum aklıma gelınce gozlerım doluyo cok huzursuzum
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bende 39 un ıcındeyım ısal olucakmısım gıbı bırsey var heran gelıcekmıs gıbı...ama ben cok korkuyorum yarın doktorumla konusucam sezeryan ıstıyorum ben cunku..kendı kendıme dıyodumkı herkes nasıl normal dogum yapıyosa bende yaparım dıyodum ama kendı duygularımı bastıryoum sanırım yapamıcam uykularım bozuldu.dogum aklıma gelınce gozlerım doluyo cok huzursuzum
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

merhaba arkadaşım
bende 39. haftadayım. benimde uykularım kaçıyor eğer özel bir hastanede doğum yapma şansın varsa epidural (ağrısız doğum) doğumu tavsiye ederim.
sezeryan ile toparlanman zor olur diye düşünüyorum ama en iyi kararı sen ve doktorun birlikte vermelisiniz bence..
allah kolay doğumlar nasip etsin..

kızlar bende 38 hafta 4 günlüğüm....baştan beri epidural normal doğum istiyodum....ama zaman daraldıkça korkuyorum açıkçası.....her an doğum olabilir...dualarınızı eksik etmeyin.....
Allahım hepimize yardım etsin .sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah........

arkadaşlar bende 38.haftanın içindeyim benim de bu aralar karnım çok ağrıyor ishal ağrısı gibi huzurzusum allah yardımcımız olsun:KK43: insanın ister istemez psikolojisi bozuluyor..

Ben 4,5 aylık hamileyim, bazen karnıma bıcak saplıyorlar gibi hissediyorum, 1 saniye anca sürüyor, sizce ne olabilir. Bu arada bebeğin hareketlerini hala hissetmiyorum.

X