Kasıklarda geçmeyen ağrı

minelmems

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2023
3
0
24
Yaklaşık iki aydır evliyim cinsel ilişkiden sonra eşim boşalınca kasıklarımda ağrı oluyor fakat geçmeyen bir ağrı bir haftadırda çok şiddetli bir ağrı var ve kasıklarım aşırı şiş hissediyorum gaz sancısıyla benziyor doktora gidiyorum sonuçlarımın hepsi temiz lütfen başına gelen varsa yardımcı olsun

Bendede aynı durum var canım 6 aylık evliyim ben 2 aydır korunmayı bıraktık korunurken böyle bı ağrı yoktu benim çok şiiddtli olmasada hafif hafif ama sürekli ağriyo geçrn ay hamilemiyim diye çok şüphelendim bütün belirtiler vardı adetim bile gecikmişti test yapmıştım gözle görülür ikinci çizgi ortaya çıkmıştı çok heveslendim 2 testtede o çizgiyi görünce ama sonra hasta oldum bu ayda ağriyo acaba hamilelik ağrısını diye düşünüyorum ama heveslenmekte istemiyorum😪

Bendede aynı durum var canım 6 aylık evliyim ben 2 aydır korunmayı bıraktık korunurken böyle bı ağrı yoktu benim çok şiiddtli olmasada hafif hafif ama sürekli ağriyo geçrn ay hamilemiyim diye çok şüphelendim bütün belirtiler vardı adetim bile gecikmişti test yapmıştım gözle görülür ikinci çizgi ortaya çıkmıştı çok heveslendim 2 testtede o çizgiyi görünce ama sonra hasta oldum bu ayda ağriyo acaba hamilelik ağrısını diye düşünüyorum ama heveslenmekte istemiyorum😪
Bende heveslendim de kan testinde sonuç maalesef değil olacak çıktı iki adet ilaç yazdı biraz iyi geldi gibi saldım açıkçası

X