kasık ve bel agrıları

papatya4401

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
22
0
merhaba arkadaŞlar ben yeni üyeyim benim kasık bel ve gögüs agrılarım var adet agrıları gibi geçen ayın 20.dede hastalanmıŞdım daha adet olmama 6 gün var sizce bu belirtileri neye yorumlamalıyım....DUA İSTİYORUM LÜTFEN

allah inşallah gönlne göre verir.benimde kasıklarımda ve belimde şiddetli ağrı var ve geçem ayın 10unda edet görümüştüm yani 5 gün gecikti.iki kez test yaptım ama sonuç negatif.birkaç gün daha bekleyip doktora gideceğim .

allah inşallah gönlne göre verir.benimde kasıklarımda ve belimde şiddetli ağrı var ve geçem ayın 10unda edet görümüştüm yani 5 gün gecikti.iki kez test yaptım ama sonuç negatif.birkaç gün daha bekleyip doktora gideceğim .

ilk olarak soruma cevap yazdogonız için teŞekkür ederim inŞ herŞey gönlünüze göre olur benim günüme daha 4 gün var ama galiba adet olacagım ben çünkü agrılarım var kasıklarımda ara ara inŞ gelecek aya nasip kısmet ama inŞ siz hamilesinizdir....

ilk olarak soruma cevap yazdıgınız için teŞekkür ederim inŞ herŞey gönlünüze göre olur benim günüme daha 4 gün var ama galiba adet olacagım ben çünkü agrılarım var kasıklarımda inŞ gelecek aya nasip kısmet ama inŞ siz hamilesinizdir....

Merhaba pınar hanım merak ettimde doktora gittiniz mi acaba.İnş sonuç istediginiz gibi olur rabbim gönlünüze göre verir İNŞ aeo

Merhaba pınar hanım merak ettimde doktora gittiniz mi acaba.İnş sonuç istediginiz gibi olur rabbim gönlünüze göre verir İNŞ aeo

selam papatya.hayır doktora gidemedim.gecen hafta bırkac özel hastaneyı aradım hep randevuları bu haftaya verdıler bende geç diye randevu almamıstım.keşke alsaydım.3 kere test yaptım hepsi negatif çıkınca ümidi kestim ama hala bel ve kasık ağrılarım devam ediyor ve ayrıca adet olmadım.epeyde takıntılı biriyim.bir haftadır kendi kendimi yedim bitirdim.bu ayda hamile değilim diye.adet olsam da gelecek ay şansımızı denesek :KK43:

selam kızlar benim adetime daha 5 gün var ama benimde bu ay yumurtlama günümden beri geçmeyen bel ağrım var ara ara kasık ağrım var bide idrara sıkışık gibiyim ama az oluyor bakalım bu ay her aydan farklı bel ağrım var ve çok merak ediyorum ne olucak sonuç

Kızlar Merhaba,
Bizde bu ay bebek için çalışma yaptık,
Ve şuan adet olmama 1 hafta var, sol kasığımda bu sabahtan beri bi batma var,
Ara ara sancı gelip gidiyor, gaz sancısı falan olabilir mi acaba yada ben kendimi psikolojik mi etkiliyorum?
Başka herhangi bir belirtimde yok
:KK50:

nihayet bugün gittim ama hamile değilmişim.Tamam hamile değilim ama bu kasık ve bel ağrısının sebebi hala belli değil.Allah hepimize acil şifalar ve sağlıklı bebişler nasip etsin.

nihayet bugün gittim ama hamile değilmişim.Tamam hamile değilim ama bu kasık ve bel ağrısının sebebi hala belli değil.Allah hepimize acil şifalar ve sağlıklı bebişler nasip etsin.

Herkese hayırlı cumalar ilk olarak ayrıca pınar hanım duanız içinse inŞ rabbim herkezin gönlüne göre verir ben hastalandım inŞ gelecek aya hayırlı bir haber alırız nasip kısmet sizede çok geçmiŞ olsun ...

selam kızlar benim adetime daha 5 gün var ama benimde bu ay yumurtlama günümden beri geçmeyen bel ağrım var ara ara kasık ağrım var bide idrara sıkışık gibiyim ama az oluyor bakalım bu ay her aydan farklı bel ağrım var ve çok merak ediyorum ne olucak sonuç

inŞ sonuç istediginiz gibi olur Şikayetleriniz içinse bence doktora gidin ben gittim ama tek farkımız idrar sorunu yokdu bende sadece kasık ve bel agrıları vardı onunda sebebi adetmiŞ ve oldumda.. inŞ gelecek aya nasip kısmet dua edin lütfen

merhaba arkadaşlar ben ayın 17.de adet oldum sizce yumurtlama günlerim ne zaman ben hesaplıyorum ama bana yanlış oldugunu söylüyorlar bilen var mı acaba yardım edin lütfen ....

herkeze hayırlı akŞamlar ben geçen ay 15. de adet oldum doktorum bu ayda 12. de olmam gerektigini söyledi ama ben daha olmadım adet bu günse sanki adet agrısı gibi ama hafif agrılarım oluyor doktorum perŞembeye kadar bekle olmazsan gel dedi sizce hamileyim mi bana yardım edin evde test yapsam olur mu yoksa beklim mi

herkeze hayırlı akŞamlar ben geçen ay 15. de adet oldum doktorum bu ayda 12. de olmam gerektigini söyledi ama ben daha olmadım adet bu günse sanki adet agrısı gibi ama hafif agrılarım oluyor doktorum perŞembeye kadar bekle olmazsan gel dedi sizce hamileyim mi bana yardım edin evde test yapsam olur mu yoksa beklim mi

Bugün ayın 16 sı canım günün geçmiş ben bi evde testi dene derim :)

herkeze hayırlı günler arkadaŞlar ben çarŞamba günü hamile olugumu ögrendim:KK49: perŞembede doktora gittim ve bebek:emir_bebek: gözükmedi ama gabelik testinde gözüktü daha günlükmüŞ bebek çok mutluyum rabbime Şükürler olsun rabbim evlat sahibi olmak isteyenlere nasip eder inŞ ayın 28 de kontrole gidecegim inŞ o zaman görünür

X