Kasik batması

gulmra

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2022
63
16
29
Reglim biteli 9 gün oldu sabah ovulasyon testi yaptım tam pik değil ama koyu çıktı yarına pik olur büyük ihtimalle sorum şu dünden beri sağ kasığımda batma var sürekli kendini hissettiriyor bugünde devam ediyor batma acaba yumurtlamadan dolayimidir normalde böyle olmazdı kist falandır diye yazıyor korktum çörek otu bal tarcin kürü yapmıştım gebelik için ama bı ilaç yazıldı bu ay korun dedigi için kürü bıraktım acaba ondanmi oldu

Reglim biteli 9 gün oldu sabah ovulasyon testi yaptım tam pik değil ama koyu çıktı yarına pik olur büyük ihtimalle sorum şu dünden beri sağ kasığımda batma var sürekli kendini hissettiriyor bugünde devam ediyor batma acaba yumurtlamadan dolayimidir normalde böyle olmazdı kist falandır diye yazıyor korktum çörek otu bal tarcin kürü yapmıştım gebelik için ama bı ilaç yazıldı bu ay korun dedigi için kürü bıraktım acaba ondanmi oldu
Bende Klomen kullandığım ilk günden beri sağ kasıkta batma baskı var ovulasyon testimde silik doktor yumurta büyüdüğünden dolayı oluyor dedi yumurtam 15 mm büyümeye devam ediyor

İlişki yaşadınız mı?

Canım ben kürün kullanılmasına karşıyım neden diye sorarsan başkalarına iyi gelen bize iyi gelemeye biliyor vücudumuz herkesle aynı tepkiyi vermiyor o yüzden sen doktorunla ilerle en sağlıklısı bu 🥰 bazen böyle kürler tamtersi hormonları alt üst edebiliyor

X