kasık ağrısı

aslihanxx

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
577
2
43
kızlar daha adetime 4 gün var hatta meraktan sabah test yaptım negatf çıktı ama bugün kasıklarımda anormal bir ağrı var. anormal dediğim normal adet kasık ağrısı gibi değil ayrıca kasıklarımda şişkinlik var gaz şişkinliği bilen varmı?
ay bu hamile kalmayı istemek ne kadar kötü psikoloji artık bedenini dinliyorsun resmen ya

Son düzenleme:
kızlar benim gibi kasık ağrısı çeken var mı? inşallah adet sancısı değildir

bende ilk zamanlarımda yaşamıştım hamilelikte sancıyı ama adet sancısı da olma ihtimali yüksek eger daha varsa çıkmayabilir bence acele etme.gününü bekle gecikirse tekarla testini.hamilelik beşlirtileri adet belirtileri ile çok benzer.

Ben Geçen Ay Pisikolojik Gebelik Yaşadim 10 Gün Geçti çok Kafaya Takiyoz Ondan Olmuyo

evet ya işin kötüsü düzenli giden adetlerimi kafayı takıp düzensizleştirecem diye korkuyorum eğer hamiş değilsem offff keşke daha önce öğrenebilme imkanımız olsa idi

bendede anormal bi kasık ağrısı vardı ayrıca ağrı ve kasıklarımda minik minik kasılmalar oluyodu adet qünümden önce başlamıştı...arkadaşlar göğüs uçlarınızda karıncalanma varsa hamişsinizdir adet qününüzden önce hamileliğinizi ancak bu şekilde anlayabilirsiniz :) bu arada bende 5 haftalık hamişim buqün bebişimin kesesini qördüm ay çok qüzel bi duyqu yaa rabbim isteyen herkese en yakın zamanda nasip etsin inşallah...

bendede anormal bi kasık ağrısı vardı ayrıca ağrı ve kasıklarımda minik minik kasılmalar oluyodu adet qünümden önce başlamıştı...arkadaşlar göğüs uçlarınızda karıncalanma varsa hamişsinizdir adet qününüzden önce hamileliğinizi ancak bu şekilde anlayabilirsiniz :) bu arada bende 5 haftalık hamişim buqün bebişimin kesesini qördüm ay çok qüzel bi duyqu yaa rabbim isteyen herkese en yakın zamanda nasip etsin inşallah...

amin canım inşallah anlamadığım göğüs ucundaki karıncalanma ne demek ben yaşamadığım için bilmiyorum demekki bende bişey yok yadasenağlamasenağlama

tatlı cadi göğüslerinde karıncalanmayı adetten ne kadar önce hissettin

ya bu gögüsteki karıncalanma ne demek kaşıntı gibi mi
biri bana anlatsın lütfen

X