Kasık ağrısı gebelik şüphesi

TurnaBulut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2022
2.202
1.985
28
Merhaba hanımlar adetime 8 gün var kasık batmalarım ani hareketlerde ciddi kasık ağrılarım var daha önce bu gebeliklerimde belirtilerimdi ama ben güvenmeyip ovilasyon da hcg testi de yaptım ovilasyon silik çizgi hcg negatif çıktı inanın kafamda kurmuyorum eşimde farkında olanların sadece yaşadıysanız soruyorum sizce bu yerleşme süreci olabilir mi bebek için sadece soru ümitlenmicem sadece sizde yaşadınız mı bu arada 3 gebelik geçirdim 1 tane sağlıklı doğum yaptım 1 kimyasal 1 düşüğüm var

Adete 8 gün kala benim de kasiklarimda hafif batmalar küçük sancılar oluyor, adete henüz vakit olduğu için bunlar yanıltabilir arkadaşım, ama erken gebelik testi yaptırabilirsen daha doğru sonuç alma ihtimalin artar. Benim de bir düşüğüm oldu ve onun üstünden nerdeyse iki yıl geçti hâlâ hamile kalmak için mücadele ediyorum. Belirtiler her bedende farklılık gösterebilir tabi, mesela benim ilk gebelikte adet öncesinde hiç ağrı, sancı yoktu. En azından emin olmak için sağlık ocağına bi kan testi veriver kafan rahat etsin. Son gebelik ne zamandı bir de, gebelik için şu an herhangi bir tedavi vs yapiyo musunuz?

Tedavi görmüyorum 1 yıl geçti en son gebeliğimin üstünden hiç korunmadım zaten inanır mısın şu 4 5 aydır kendime geldi. Kilo aldım düşüğümden beri devamlı serum ve ilaçlarla ayakta durdum çok sıkıntılı bir süreçti hatta hala Kan ilacı ve vitamin kullanıyorum

Merhaba , sonucunuz ne oldu acaba ? Umarım hayırlı haberler almışsınızdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…