Kaset Test Silik Çizgi Bakar mısınız lütfeeennn

sel17

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2024
11
3
22
Kızlar merhaba, bugün yumurtlama sonrası 12. Günüm ovulasyon takibi yapıp yumurtlama günümü değerlendirmiştim. Bu sabah kaset test yaptım idrarı fazla koymuştum sanırım t bölgesinde çizgi belirmedi ama renk karmaşası olmuştu tam çizgi değildi yani. Şimdi baktım o renk karmaşası gitmiş silik çizgi oluşmuş. Benim de kafam karıştı kuruma çizgisi olabilir mi? Gün içinde erken gebelik yapmıştım o negatifti. Bat a 3 gün falan var bakar mısınız lütfennnn

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 197
erken gebelik yapıp negatif almasaydın hamilesin derdim çünkü benim de iki gün kala bundan bi tık koyu çıkmıştı...
sen bi test daha yap bence.

erken gebelik yapıp negatif almasaydın hamilesin derdim çünkü benim de iki gün kala bundan bi tık koyu çıkmıştı...
sen bi test daha yap bence.
Yarın bir tane daha yapayım ben de garipsedim ama erken gebelik testleri daha güvenilmez diyorlar diye kafam karıştı🥺 iki üç gündür baş dönmesi uyku hali de fazlaca var

Yarın bir tane daha yapayım ben de garipsedim ama erken gebelik testleri daha güvenilmez diyorlar diye kafam karıştı🥺 iki üç gündür baş dönmesi uyku hali de fazlaca var
belirtilere pek takılmayın, onlar psikolojik olabilir, sonuçta şu an hamilelik bekliyorsunuz.
en önemlisi reglin gecikmesi.

Testime bakarmısınız adetime 5 gün var daha siz görüyormusunuz?

Eklentiler

• IMG_6645.jpeg
    IMG_6645.jpeg
    53,1 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_6644.jpeg
    IMG_6644.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 70
X