Kaset test ilk idrarla mı olmalı?

Busebuket

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
18
2
26
dün regle 4 gün kala test yaptım negatif çıktı, bu ay yumurtlamamı doktor kontrolünde takip ettiğimiz için biraz fazla umutluyum. İlk idrarla yapmayı unuttum bugün 3 gün var yapsam çıkar mı

İlk idrar daha yoğun olduğu için daha doğru sonuç verir. Bence yine de erken gecikince yapsanız daha iyi ama illa yapacaksanız yarın ilk idrarla yapın evet

Ben akşama doğru yaptım testi silik çıktı az önce de kan testinde hamile olduğunu öğrendim yni sabah akşam bence fark etmiyor varsa vardır

dün regle 4 gün kala test yaptım negatif çıktı, bu ay yumurtlamamı doktor kontrolünde takip ettiğimiz için biraz fazla umutluyum. İlk idrarla yapmayı unuttum bugün 3 gün var yapsam çıkar mı
Normal testte adetin geçmesi gerekiyor, erken gebelik testinde biraz daha erken yapabilirsiniz.
Sabah ilk idrarla yapılmalı denmesinin sebebi de vücutta tutulan idrar ve su miktarının az olması, o idrar içinde hormonların yüksek olması sebebi ile daha belirgin gösteriyor kendini yani ikinci kırmızı çizginin net olması, hormon değerlerinin yüksekliği ile alakalı. Akşam yaptığınızda idrarda daha seyreldiğinde görünme olayı belirginliği ilk başlarda daha silik oluyor🤷🏻‍♀️
Güzel haberler almanız dileğiyle🌸

Kızlar reglime 3 gün var yumurtlama gunulerini değerlendirdim
IMG_20240430_143908.jpg

En doğrusu sabah ilk idrarla yapmak ve adetim üzerinden bi kaç gün geçmesi.

X