Göz Makyajı Kaş ve kirpikler için bir kaç hafta dayanıklı boya

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ben denediğim için bu konuyu açtım canım .Geçenlerde aldım ilk kez kullandım .Çok hoş ve naturel duruyor .Açıkçası önce göze zarar verir diye düşünmüştüm ama .Çok hoş oldu .Sadece kirpiklere kullanması çok zor.Kaşlarda sonuç harika.Kaşlarım koyu olduğu halde naturel siyah aldım .Yine de abartılı olmayan güzel bir renk oldu.

markası nedir canım ve fiyatı?? bende uzatma evresindeyim.. lazım sanırım görüntü kötüleştiği zaman lazım olacakta

ben bu yaz kuaförde boyattım denize girincede koyu dursunlar diye gayette güzel oldu ortalama 25 gün kadar kaldı, çokta memnundum ama boyası madem var alıp kendimde yapabilirim belki denemeye değer. markası ne? bide nerden bulabilirim?

ben bu yaz kuaförde boyattım denize girincede koyu dursunlar diye gayette güzel oldu ortalama 25 gün kadar kaldı, çokta memnundum ama boyası madem var alıp kendimde yapabilirim belki denemeye değer. markası ne? bide nerden bulabilirim?
Canım cosmoshoplarda bulabilirsin .Çok ucuz . Ben İstanbul da olduğum için tam adres veremiyeceğim .Markası 1000 Hour Eyelash & Brow Dye Kit .Kendin rahatlıkla uygulayabiliyorsun .

ben swiss opar diye bi kaş kiprik boyası kullanmıştım hiç memnun kalmadım. kutunun üstüne siyah yazıyo içinden kahve rengi çıktı.
yok işte haftalarca kalır yazıyo 2-3 günde çıktı.
ama seninkinin markası farklıymış iyi olabilir.

Ben denediğim için bu konuyu açtım canım .Geçenlerde aldım ilk kez kullandım .Çok hoş ve naturel duruyor .Açıkçası önce göze zarar verir diye düşünmüştüm ama .Çok hoş oldu .Sadece kirpiklere kullanması çok zor.Kaşlarda sonuç harika.Kaşlarım koyu olduğu halde naturel siyah aldım .Yine de abartılı olmayan güzel bir renk oldu.

selam kaşlarım ve kirpiklerim için boya arıyordum .nerden alablirim acaba sizi okuyunca sevindim .hep arıyordummafoldumben

X