Göz Makyajı Kaş uzatma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

MissCherryBlossom

Nirvana
Pro Üye
23 Ağustos 2012
48.836
225.420
Off kızlar, ben yurtdışında yaşıyorum. Türkiyeye son ziyaretimden beri 2 ay oldu, kaşlarım uzadı haliyle. Burda kuaaförler var ama doğru düzgün kaş yapan biri var mı bilmiyorum, ben de durumu toplayayım diye az önce cımbızı elime aldım ve şimdi travestiye döndüm :KK43: Bildiğiniz bir kaş uzatan formül falan var mı, ben hep kalın kaşlıyımdır, iğrenç oldum :KK43:( Kalemle içini doldurayım dedim , o da korkunç oldu.

Ayyyy !! Sinir bozucu bir durum...
Ben kaşlarımı o yüzden baştan kendim almaya alıştırdım şimdi hep kendim alıyorum, hayatta başkasına güvenip emanet edemem kaşlarımı:)

Badem yağı sürmek iyi geliyordu hatırladığım kadarıyla.
Ya da fındık yağı da olur, bir bak istersen internetten.

kaşlarına badem yağı sür ama yinede bi mucize bekleme hemen uzamaz yani. bence en pratik cözüm kuaföre git ve kaşlarını kapatacak bi kakül kestir canım

Saçlarım dalgalı, kahkül yapınca onlar iyice kıvırcık olup havaya gidiyor . iyi bir fikir ama bana olmaz. Hem travesti hem kötü saçlı olmak istemiyorum :KK43:(

aynı durumdayım ben de ama biraz uzattım 1 haftada en azından ilk aldığımdaki gibi incecik değil... her akşam yatmadan sarımsak sürüyorum sen de dene işe yarıyor...

Off kızlar, ben yurtdışında yaşıyorum. Türkiyeye son ziyaretimden beri 2 ay oldu, kaşlarım uzadı haliyle. Burda kuaaförler var ama doğru düzgün kaş yapan biri var mı bilmiyorum, ben de durumu toplayayım diye az önce cımbızı elime aldım ve şimdi travestiye döndüm :KK43: Bildiğiniz bir kaş uzatan formül falan var mı, ben hep kalın kaşlıyımdır, iğrenç oldum :KK43:( Kalemle içini doldurayım dedim , o da korkunç oldu.

Sarımsakk tek çözümmm...!Bende bi gün o hataya düştüm 3 günde kaşlar çıkmaya başladı :)) hemen uzatıyor

Kullandığın kalem siyah olmasın, kahverengi kaş kalemi kullan,arkasındaki fırçası ile dağıt.

Uzayana ve yeniden şekil verene kadar çözüm bu,kahkülde dikkati kaşlarından alır.

Ben ilk kaş alma deneyimimi yaş 15 kendim yapmıştım,ikisini birbirine eşitleyene kadar aynadaki son halim Adile Naşit kaşı olmuştu:KK52:

bi diş sarımsağı 2 ye bölüyorum sürüyorum direk hafif bi yanma yapıyo ama geçiyo sabah uyanınca da yıkıyorum yüzümü koku falan kalmıyo :))

Kullandığın kalem siyah olmasın, kahverengi kaş kalemi kullan,arkasındaki fırçası ile dağıt.

Uzayana ve yeniden şekil verene kadar çözüm bu,kahkülde dikkati kaşlarından alır.

Ben ilk kaş alma deneyimimi yaş 15 kendim yapmıştım,ikisini birbirine eşitleyene kadar aynadaki son halim Adile Naşit kaşı olmuştu:KK52:

Ahahahah bombaymışsın :)

ben kaslarımı hic kuaföre aldırmadım. hep kendim aldım. baskasına da güvenemem zaten zor sekil alan kas yapım vardır.
kendini alıştırmalısın artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Badem yagi, zeytin yagi, sarimsak yagi, findik yagi, hint yagi, yilan yagi kaslari uzatir ve rengini koyulastirir.
Ben kas kirpik meselelerine cok merakliyimdir. Uzun suren arastirma ve denemelerim sonucu yaziyorum bunlari.
Ben hala kaslarima birseyler surerim, hem daha dolgun olsun, hem de cabuk uzasin diye. Ben su sekilde yapiyorum. Aksam sarimsakla kaslarimi ovaliyorum. Tabii sarimsagin suyu gelsin diye bicakla sarimsagi kaziyip suyunu cikarip oyle kasima suruyorum. Birkac saat sonra onu yikayip badem, hint, ya da zeytinyagi suruyorum. O sekilde yatiyorum. Yag surmeden once kaslarima ozel aldigim dis fircasiyla kaslarimi fircalarim. Kil koklerini uyariyor, fircalamak iyidir.
Ama butun bunlari yaparken nazik ol. Cunku ovalarken filan cok zedeleyebilirsin, kaslar elinde kalabilir.
Disari cikarken de kalem surup firca ya da kulak temizleme cubugu yardimiyla dagitabilirsin.
Sac kestirmeni asla onermem. Kas 1-2 haftaya cikar. Mecbur kestirdigin kahkulunle kaliverirsin. Zaten senin de niyetin yokmus kahkule :)

Çok güldüm başlığa ya, geçmiş olsun size. Badem yağı sürün bol bol kaşınıza, bir de yumuşak kahverengi tonlarda bir kaş kalemi kullanın yeni kaşlar çıkana dek. Bir daha kendiniz almayı denerseniz bence sadece etraftaki dağınıklıkları alın kaşı doğal bırakın, bir de çıkış yönüne doğru tarayıp kısaltın tamamdır.

Hala gülüyorum :KK60: O nasıl bir başlıktır :KK60:
Arkadaşım kusura bakma ama baktıkça gülesim geldi:KK52:
Neyse, en iyi uzatma formülü sarımsak sürmektir...
O zaman kadar kaş kalemi kullan...
Siyah falan değil tabi..Çok mat ve açık kaş kalemleri oluyor..Onlardan al...

ben kaslarımı hic kuaföre aldırmadım. hep kendim aldım. baskasına da güvenemem zaten zor sekil alan kas yapım vardır.
kendini alıştırmalısın artık.

Aynen...O yüzden insan kendi kaşını nasıl bu derece bozar pek anlayamıyorum:KK9:

geçmiş olsun :))) kötü kokar ama kesin çözüm sarımsak :)))))) sabah sabah güldüm allahta seni güldürsün

Badem yağı uzamayı hızlandırır diye biliyorum..

Denemedim çünkü benim kaşlarım orjinal :KK23: ama bi arkadaşım denemişti..

X