Göz Makyajı kaş usturası?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
dermomedika diye bir site var. Ben alıyorum güvenilir Ankara'da değil ama. Burada bulamazsam oradan alıyorum.

Mutlaka faydası olur. Hiç olmazsa küsen, çıkmayan kaşların çıkar ama çok gürleşir mi bilemem belli olmuyor. Netten araştır kuaför malzemeleri satan yerleri ara sor. Bir de yağ ile bakım yap ustura kullansan bile. Artık kalıcı makyaj gelişti kıl tekniği ile yapan kişiler vardır orada da gerçek kaş gbi duruyor. İyi bir yere yaptır boya akmaz hemen.

Aaaa yapıyorsun ve memnunsun öyle mi çok sevindim ya
Tamam çok teşekkür ederim hemen o siteye bakacağım

Aaaa yapıyorsun ve memnunsun öyle mi çok sevindim ya
Tamam çok teşekkür ederim hemen o siteye bakacağım

Ama bakımda yap bol bol her akşam düzenli olarak kendime yapmadım ama arkadaşlarıma yaptı onlar memnundu birisi baya ilerledi hatta umarım sana da iyi gelir.

İstanbul'da bir mahalle kuaforunde :) Kaşlarımı aldırırken deneyelim mi daha gür çıkar dedi denedik boşluklar baya azaldı gerçekten.
:) ankarada bi yer varmış ama biraz pahalı işe bi kereliğine gidip nasıl yaptığına mı baksam acaba? sonra kendim yapayım

Ama bakımda yap bol bol her akşam düzenli olarak kendime yapmadım ama arkadaşlarıma yaptı onlar memnundu birisi baya ilerledi hatta umarım sana da iyi gelir.
bakıma dün akşam başladım hemen :)
hint yağı zeytinyağı ve sarımsağı karıştırdım sürdüm
bi de şu usturayı bulursam on numara olacak

Olabilir neden olmasın? Var olan yerler yerine boşluk olan kısımlarda deneyebilirsin.
evet sanırım en mantıklısı bu olacak
15 gün sonrası için işyerinde bi arkadaşım gidecek bu kadına
ben de onunla gideyim 15 gün boyunca da bakım yapıp hiç dokunmayayım kaşıma uzayacağı kadar uzasın
bakalım nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…