Göz Makyajı kaş usturası?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Jasminium84

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ekim 2013
20.609
67.165
40
kızlar konumun yeri burası değil biliyorum ama en çabuk buradan cevap alabilirim diye buraya açtım
ankarada kaş usturası bulabileceğim bi yer var mı?

Acı çehre çayının üstüne..

Varan 2!

Kaş usturası diye bişe hiç duymadım..

Usturaya vuracak kadar hiç kaşım olmadı
benim de yok :)
olmadığı için gürleştirsin diye kullanacağım
bildiğin ustura aslında ama ufak bişe olduğu için form olarak kaş için kullanmaya daha uygun

Benimde kaslarim seyrek ama usturaya cesaret edemezdim herhalde. Kas konturu yaptirsan daha guzel duruyor aslinda
kaş konturum var ama soldu ve artık doğal durmuyor nerdeyse sıfır kaş kaldığı için
olumlu yorumlar daha çok olduğu için bi şansımı denemek istedim
nasılsa kaybedeceğim fazla bişeyim yok

Yeni kıl tekniği ile kontör yaptır. Ankara'da yok ama İstanbul'da var. Seyrek olunca tamam da. Bir de herkeste aynı etkiyi göstermiyor çok ümit bağlama.

Yeni kıl tekniği ile kontör yaptır. Ankara'da yok ama İstanbul'da var. Seyrek olunca tamam da. Bir de herkeste aynı etkiyi göstermiyor çok ümit bağlama.
yok ya çok ümidim yok zaten de bi de onu denemek istiyorum nasılsa kaybedecek fazla bişeyim yok olmazsa olmaz artık :)
aslında ankarada da var ama maddi olarak onu karşılayamam şu ara, çünkü hem varolan bi kaş konturum var onun silinmesi lazım sonra üzerine kıl tekniği epey tutar sanırım

Basligi kas ustasi diye okudum.
Icerikte kas usturasi oldugunu anladim.
Hic bir fikrim yok.
Gurlessin mi istiyorsunuz kaslariniz?
Badem yagi surun.

Basligi kas ustasi diye okudum.
Icerikte kas usturasi oldugunu anladim.
Hic bir fikrim yok.
Gurlessin mi istiyorsunuz kaslariniz?
Badem yagi surun.
evet gürleşmesini istiyorum
zaten ilk önce usturayla alıp sonra badem+sarımsak bakımına geçeceğim :)

Ya ters tepki yapar da kasiniz kuserse ya da aksi gibi ormana donerse kas bu ustude ortulmez. Dikkatli olun
aslında birazcık korkuyorum bu ihtimalden zaten iki tane kıl var onlar da küserse kel kalacak iyice :)
o yüzden parça parça yapmayı planlıyorum
teşekkür ederim

Ben kuaförde yaptırdım seyrek kısmına ise yaradı kuaforunuze sorun bence.

Benim kuaför yapmıştı çok küçük bir kısmına. Epey işe yaradı. Bem kendim yapmaya cesaret edemezdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…