Göz Makyajı Kaş rengini açmak ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

BeyazPerim

Vay anası ya =)
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
11.895
18
Kızlar kaşlarımın rengini biraz açmak istiyorum ...Kendi orjinal kaşlarım bu renk koyu degil yani ...kendi kaşlarımın 1- 2 ton açığını nasıl elde edebilirim

ben olsam hic kalkısmazdım benim var bi tanıdıgım zaman gectikce tuhaf bir renk oluyor devamlı boyamak lazım..hem senin kasının rengi gayet gusel acık sarı falanmı yaptırcan saclarını

cnm boyatmak istemiyosun sanırım acaba saç için önerdikleri açıcılar papatya suyu vs. işe yarayabilirmi ki??

ben olsam hic kalkısmazdım benim var bi tanıdıgım zaman gectikce tuhaf bir renk oluyor devamlı boyamak lazım..hem senin kasının rengi gayet gusel acık sarı falanmı yaptırcan saclarını
hadi ya ohaoldumsmile
yok cnm sarı fln bana göre degil

cnm boyatmak istemiyosun sanırım acaba saç için önerdikleri açıcılar papatya suyu vs. işe yarayabilirmi ki??

tatlışkom kaş için boyalar varmış aslında ama tırsıyorum onları kullanmaya

bende dusunuyodum bi ara ama dedim bosver daha sonra saclar gibi dibim geldi boyıyım falan olur kalsınkaydirigubbakcemile3 tam olarak ne kadar zamanda boyanıyor bilmiyorum ama zamanla renk tuhaflasıyo belli oluyo yani

cnm çok güzel kaşının rengi ya öyle simsiyah falanda değil istersen hiç bulaşma o işeboshayallersmile

cnm ben tüy sarartıcı ile açmıştım ama çok yapay duruyor geri saç boyasıyla boyamıştımmmm yüz siman acaip deiştiriyor..hem kaş rengin zaten açıkmış bence daha fazla açmaaa kaşsız gibi durabilirsin..

livim ben saçımı boyarken, pamuklu çubukla sürerim10-15 dk kalır..hafif bir renk kırılması olur..güzel olur fakat,o renkte fazla sürmez yani 10 gün ya gider ya gitmez..eski haline döner yaniii...

bence kaş rengini açma gibi bir hataya düşme çünkü rengi açınca zamanla beyazlamaya başlıyor yerimseniben üstelik gözü de yüzü de gösteren kaştır herkes koyu olsun diye kalemlerle geziyo yerimseniben kaş rengin ideal ama yine de sen bilirsin...

bende tatlıgacı gıbı saçım açık tonlardayken kulak çöpuyle boyuyordum herkes bayılıyordu resmen ınsanın yuzu açılıyor ya..hele ben saçın bıle 1 ton açıgı kaş severım gozler daha bugulu gelır bana :kedi: yada kuaforume föne gttıgım zaman dıyorum şu kaşlarımı azcık kırıveren gare dıye onlarda şipşak yapıolar ucrette almıolar ama dıkkat et bazı kuaforler para alıo sureklı gttıgın yerlerın alcagını sanmam..antalyada en ıyı yerde bıle 3 tl fön 3 tl kesım boya 20 tl okdr ucuzkı burası çarşısında rekabet cok ondan sempatiksalakcinni sen kuaforune gt canım benım ..orealmı ne poh onla kırıverırler..ıcıne sac tonunda bı renkte karıştrabılırler

ayrıca cok açık bı rengı var sana sadece 1 dk falan oryal kullanırlar hemen açılır yıkarsın zaten

canim, bence cok guzel rengi kasinin, ama hic boyatmadigim ya da boyamadigim icin, bir sey soyleyemeyecegim bilmiyorumkismile

benim maalesef siyaha cok yakin tam degil ama ben koyu renk kasi sevmiyorum tenim beyaz sari gibi sanki kaaslarim koyu renk olunca kendimi esmer bi bayan gibi hissediyorum ama ben acik kumrali ve sariyi begenirim tam ters yani

livcim kas renklerimiz benzior. ama ben sacimi acik sari kullandigimdan genelde aciorm. kendim yapiorm evde azcik sari boyayi surup 3 dk. fln bekletiorm kirior rengini hemen. kuaforlerde kas boyalari var aslinda ama ben evde 2 dk yapiveriorm. 2 haftaya tonu koyulasmaya baslio ama gene de cok koyu olmuo zaten o zmn sac dibide yavastan geldiginden cok kotu durmuo. bende azalma dokulme fln olmadi. kaslarim oldu olasi cok kalin deildir. ayni duruorlar valla. ama herkes de oole olcak die bisi yok tebi. paylasiyim dedim boshayallersmile

bende cok düsündüm bu kas acma meselesini ama bir türlü cesaret edemiyorum benim kaslar cok siyah ama bilmem cesaret edebilecekmiyim .. saclarimida hep siyaha boyadim iyice karardim.. simdi yaz icin sac rengimi kumral veya bakir yapmayi düsünüyorum... liv senin rengi cok hosuma gitti acik zaten daha acmana gerek yok gibime geldi ... saclarin ne renk ??

e kizlar peki simsiyah kaslar icin ne oneriyorsunuz? benim gozlerim neredeyse simsiyah..yani sanki sadece gozbebegim var gibi.. saclarim aslinda koyu kahve ama kaslarim ve gozlerim cok siyah durdugu icin sac rengim de koyu duruyor. kaslarimi alarak biraz siyahliktan kurtardim..azcik seyrelttim ama birazcik da tondan acilsa cok daha iyi olcak gibime geliyor ama hicbir fikrim yok bu konuda...

cnm benm bi arkadasin da kaslari siyah ama o sari sac kullanio o da benm yontem ile yapior. ben cok az sari boyayi bekletince acilio o benden daha uzun bekletio tonu kirilio sari saci ile guzel oluor ama koyu sac icin bilmiorm cnm ne kdr tutmak lazim ya da surecegin boyanin icine renk mi katmak lazim. :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…