Göz Makyajı kaş rengi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

pelinbb

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
579
-3
kızlar geçen bi makyaj videosunda kız kaşlarına rimel gibi bişey sürdü bi ton açıldı kaşları benimde kaşlarım siyahlar bu tarz bi ürün varmı bildiğiniz ? kahverengi olsun istiyorum kaşlarım önerilerinizi bekliyorumm

Canım benim saçlarımda bal rengi. Ben kaşlarımın rengini evde tüy sarartıcıyla açıyorum. Tonunuda istediğim gibi ayarlıyorum:KK34:

canım merhaba:)

senin anlattığın ürünü sanırım ben kullanıyorum :) ben ebay üzerinden aldım. bir kore markası , koreli bayanların kaşlarını yoğun göstermek için kullandıkları bir ürün :) $images.jpg

canım merhaba:)

senin anlattığın ürünü sanırım ben kullanıyorum :) ben ebay üzerinden aldım. bir kore markası , koreli bayanların kaşlarını yoğun göstermek için kullandıkları bir ürün :)Eki Görüntüle 788385

evet canım aynen böyle bişey arıyodum :) Rengini değiştiriyomu nasıl memnun musun?

evet canım aynen böyle bişey arıyodum :) Rengini değiştiriyomu nasıl memnun musun?

canım ben memnunum uzun süredir kullanıyorum. bunun bir de açık tonu var ama ben bunu kullanıyorum. markanın adı etude house iyi bir markadır :)

X