Göz Makyajı Kaş rengi kırma, açma peki ya zararları???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

_ALmiNa_

bitti.
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2010
391
83
Kızlar kaş açmayla ilgili bi çok başlık var ancak cevaplar tatmin edici değil..:KK31: :KK31:
Benim korkum kaşsız kalmakkk:KK52::KK52:
Kaş açmak için hangi ne tür ürünler kullanılıyor?? Zararları var mıdır? Varsa ne gibi zararlar?? Peki bu zararları en aza indirmek için neler yapmalıyızz???
Tecrübelerinizi ve bildiklerinizi paylaşırsanız çoook sevinirimm:KK16: :KK16:

bir zararı yok ama hassas bir tenin var ise tahrik olma olasılıgı var kızarma vb onun dışında dökme fln söz konusu değil cnm :)

4 yıldır kırdırıyorm kaş rengimi ... sol kaşımda 1 tane beyaz kaş çıkıyor son 1 yıldır... acaba boyadan mı kaynaklanıyor dıyorum :s ama rengi kırdırmaya devam dıyorm cunku röfleli sacım kaşım koyu kalıyor... :S

4 yıldır kırdırıyorm kaş rengimi ... sol kaşımda 1 tane beyaz kaş çıkıyor son 1 yıldır... acaba boyadan mı kaynaklanıyor dıyorum :s ama rengi kırdırmaya devam dıyorm cunku röfleli sacım kaşım koyu kalıyor... :S
bence zararlı, hatta bana uygulayan bütün kuaförler yapmayalım zarar verir diyorlar. bence kaşları ağartıyor. zaten kaşın canı ne ki bir gıdım canı var. Sana tavsiyem en azında kaşın kırdırma sıklığını azalt. daha sonra eski haline dönmek için uğraşırsın.

benimkine kuaforde kirdilar 2dk bile durmadi bu kadar etkili olduguna gore ne kullandiklarini tahmin edebiliyorum sonra kaslarimi biraz kalinlastirinca tuy sarartici kullandim aynanin onunden ayrilmadan istedigimi elde eder etmez yikamak için sonuç çok guzel oldu kuaforde yaptigimdan bi farki yok annem ise saç koklerine surdugu boyadan suruyor çok dogal duruyor (belki kas yapisindandir) ben kaslarini boyadigini bile bilmiyordum bu yil ogrendim... oyle iste... tuy sarartici konusunda uyarmak isterim her marka her urun farkli olabilir ben yaparken çekinmedim çunku urunu iyi taniyorum... bu arada yengemin dedigine gore bir yastan sonra (30 gibi) kaslar eskisi gibi çikmiyormus seyrek çikiyormus (hatta oyle ki neredeyse hiç kas almiyor bi almis kalmis oyle ara sira bi kaç tel çikiyor o kadar) yasim biraz daha ilerlesin ince kaslara elveda, oyle kalirim mazallah

benimkine kuaforde kirdilar 2dk bile durmadi bu kadar etkili olduguna gore ne kullandiklarini tahmin edebiliyorum sonra kaslarimi biraz kalinlastirinca tuy sarartici kullandim aynanin onunden ayrilmadan istedigimi elde eder etmez yikamak için sonuç çok guzel oldu kuaforde yaptigimdan bi farki yok annem ise saç koklerine surdugu boyadan suruyor çok dogal duruyor (belki kas yapisindandir) ben kaslarini boyadigini bile bilmiyordum bu yil ogrendim... oyle iste... tuy sarartici konusunda uyarmak isterim her marka her urun farkli olabilir ben yaparken çekinmedim çunku urunu iyi taniyorum... bu arada yengemin dedigine gore bir yastan sonra (30 gibi) kaslar eskisi gibi çikmiyormus seyrek çikiyormus (hatta oyle ki neredeyse hiç kas almiyor bi almis kalmis oyle ara sira bi kaç tel çikiyor o kadar) yasim biraz daha ilerlesin ince kaslara elveda, oyle kalirim mazallah

evet zarar verdiğini düşünüyorum ancak zararın boyutu ne kadar olur onu bilmiyorum benim kaşlarım sıktır kalındır..Peki hangi marka tüy sarartıcı kullanıyosun? Tüy sarartıcılardada kimyasal var sonuçta.

X