Göz Makyajı Kaş rengi hakkında bilginize ihtiyacım var

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

carmenelit

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2013
2
0
Hayatımda hiç kaş boyamadım. Renginide açmadım. Ama saçlarımı kızıl yaptım kınayla.

Şimdi mesela karşınızı saç boyası Kaş boyası vb boyuyorsunuz ya.. O boya daha sonra ne oluyor. Dimi mi geliyor ? Dibi geliyorsa ne zaman sonra geliyor ? Komple akıp eski renge kavuşma şansımız var mı ?

Ne ile boyandığını değil boyandıktan sonra rengin nasıl aktığını merak ediyorum. lütfen beni bilgilendirin hanımlar :44: :KK54:

Hayatımda hiç kaş boyamadım. Renginide açmadım. Ama saçlarımı kızıl yaptım kınayla.

Şimdi mesela karşınızı saç boyası Kaş boyası vb boyuyorsunuz ya.. O boya daha sonra ne oluyor. Dimi mi geliyor ? Dibi geliyorsa ne zaman sonra geliyor ? Komple akıp eski renge kavuşma şansımız var mı ?

Ne ile boyandığını değil boyandıktan sonra rengin nasıl aktığını merak ediyorum. lütfen beni bilgilendirin hanımlar :44: :KK54:

bende merak edıyordum dun bunu.. ıyı bi soran olmuş..takıpteyım..

Saçımı kızıl yaptım kaşlarımı boyamam lazım ama boyamadan önce rengin nasıl aktığını öğrenmem lazım :) açınca yada boyayınca nasıl akıyor hanımlar ?

Boya akmaz ki.. Nasıl saçlarımızı boyadığımız da uzadıkça dipleri çıkıyorsa kaşta aynı şekilde.. kaşlarınız uzadıkça şekil verirken makasla biraz keseceksiniz.. öyle öyle kaşınız özün'e kavuşur.. ben boyuyorum kaşlarımı 1-2 ay falan kalıyor.. daha sonra isterseniz boyamazsınız da.

X