Göz Makyajı kaş rengi açma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Jennifer

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2009
3.671
2
kızlar kaşlarım oldukça koyu olduğundan ve sarı saç kullandığımdan devamlı olarak sesu tüy sarartıcısını kullanıyorum memnunumda ancak istediğim şu tonu sesuyla elde edemiyorum çok bekletemiyorum çünkü turuncu oluyor kullanan arkadaşlar bilirler.Gülben in bu kaş rengini nasıl elde edebilirim yardımlarınızı bekliyorum

sesu yerine peroksit kullanmayı deneyebilirsin rengi durdukça daha çok açıldığı için kendine uygn renge gelince yıkarsın ben kullanıyorum tavsiye ederim

ben dip boya yaptıkça açtırıyorum kaşlarımı kaş resimleri bölümünden bakabilirsinizz..

sesu yerine peroksit kullanmayı deneyebilirsin rengi durdukça daha çok açıldığı için kendine uygn renge gelince yıkarsın ben kullanıyorum tavsiye ederim

canım oksidasyondan bahsediyorsun değilmi zararlı olmazmı peki?sen nekadar tutuyosun? bu resimdeki tonu yakalayabilirmiyim ki oksidasyonla?

ben dip boya yaptıkça açtırıyorum kaşlarımı kaş resimleri bölümünden bakabilirsinizz..

saç boyasıylamı yaptırıyorsun canım?

Son düzenleme:
şimdi bu fotodaki kaşlar tüy şeklinde vede gür değil eğer seninkide böyleyse peroksitle bu rengi sağlayabilirsin benim tüy şeklinde değil gür ve kalın siyah oyüzden yaklaşık 1 buçuk-2 saat bekletiyorum saçlarımda sarı rengini kırıyo çok doğal oluyor. Elbette zarar veriyodur ama boyada zararlı rengini değiştireceksen uyguladığın her yöntem zararlı olacaktır diye düşünüyorum ama ben yıllardır yaparım hiç bi dökülme azalma vs. olmadı. Eğer nasıl olacağını tam kestiremiyorsan ilk yarım saat sonrasında yıka çıkan sonuca bak eğer yeterli değilse tekrar uygula bu şekilde istediğin sonuca ulaşabilirsin. İlk sürdüğün zaman kaşıntı yapabilir bisüre sonra düzeliyor ve gözüne değdirmemeye çok özen göster lütfen. Denersen sonucunu paylaş bizimle :)

teşekkür ederim cevabın için canımdenersem paylaşırım tabiki

bilmiyorumki canım açıcıyla yapıyor sanırım oryal mi ne tam emin değilim ama zaten 5 dk duruyor siyahlığı kırıyor biraz açıyo yetiyo kendin açıcı tarzı şeyler sürersen dikkat et fazla bekletme yoksa sapsarı olur kaşların

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…