kaş pudrası markası bilen varmı

C

charmed

Ziyaretçi
arkadaşlar kaşlarım seyrek kaş pudrası gibi bişey okumuştum internette ama bulamadım bi türlü hangi markalarda var fiyatı ne kadar filan resmini bile bulamadım ya:KK43: lütfen bana yardımcı olurmusunuz aranızda kullanıpta memnun kalan varmı herhangi bi yan etkisi filan oluyo mu yani kısacası tavsiye edermisiniz arkadaşlar lütfen yardımlarınızı bekliyorum:)

canım bence de kaş farıdır o, e.l.f.'inkiler oldukça güzel ben de kkibele sayesinde keşfettim hem de oldukça uygun. fiyatı 3 dolar, görünüşü de şöyle

arkadaşlar kaşlarım seyrek kaş pudrası gibi bişey okumuştum internette ama bulamadım bi türlü hangi markalarda var fiyatı ne kadar filan resmini bile bulamadım ya:KK43: lütfen bana yardımcı olurmusunuz aranızda kullanıpta memnun kalan varmı herhangi bi yan etkisi filan oluyo mu yani kısacası tavsiye edermisiniz arkadaşlar lütfen yardımlarınızı bekliyorum:)

inglot un kaş pudrasını kullanıyorum.çok doğal vekalıcı.ben çok memnunum. opuyorumnanaktan

normal kahve tonlarinda far da kas icin kullanilabilir hatta kalemden daha dogal duruyor

X