Göz Makyajı Kaş-kirpik bakımı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Nuriyebal

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2014
1.003
284
39
arkadaşlar bu konuda birşey bulamadım,neler kullanıyorsunuz kaş ve kirpiklerinizin daha iyi olması için??

Eosse kaş kirpik serumuna başladım ama daha bir hafta oldu 3 ay kadar beklemek gerekiyor sanırım o nedenle şu an fikir veremeyeceğim

Eosse kaş kirpik serumuna başladım ama daha bir hafta oldu 3 ay kadar beklemek gerekiyor sanırım o nedenle şu an fikir veremeyeceğim
Bende bu ürünü merak ediyorum aslında ama pek olumlu yorumlar okumadım,sen gelişmeleri paylaşırsan çook memnun olurum canım:KK52:

Bende bu ürünü merak ediyorum aslında ama pek olumlu yorumlar okumadım,sen gelişmeleri paylaşırsan çook memnun olurum canım:KK52:
Canım ben de olumlu yorumlar gördüğüm için aldım,en önemlisi komşumuz kullandı ablanın kaşı kirpiği çok azdı,kaşı coğaldı kirpikleri uzadı memnundu yani ben de deneyim dedim canım,gelişmeleri bildiririm, altı haftada belli olmaya başlıyomuş

Canım bu yazıya bakmanı öneririm, doğal ve oldukça etkili bir tarif.. Faydalı yazılarda.. benimtutkumm. blogspot. com

arkadaşlar bu konuda birşey bulamadım,neler kullanıyorsunuz kaş ve kirpiklerinizin daha iyi olması için??
Bu ürün de onaylı bir ürün denemenizi tavsiye ederim

Eklentiler

• FB_IMG_1424380417551.jpg
    FB_IMG_1424380417551.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 395
Bu ürün de onaylı bir ürün denemenizi tavsiye ederim
Canım bu kirpik uzatmak için sanırım,ben daha önce uzatıcı bir ürün kullandım ama incelterek uzattı ve uzayanlar döküldü daha sonra,ben güçlendirmek istiyorum o yüzden,uzatmak değil.

Badem yağı süren varmı peki arkadaşlar kaş ve kirpiklerine?

Ben kısa bir süre denemek için badem yağı sürmüştüm kaş ve kirpiklerime
Kaşlarımda pek bi etkisi olmadı o kısımda çok bekletmediğimden de olabilir dağınık olduğundan korktum fazla süremedim ama kirpiklerim gürleşti özellikle alt kısımdaki kirpikler bayağı farketti
O kısım seyrek olur ya genelde rimelle falan belirginleşir. şimdi hiç bişey sürmeden rimelli gibiler

Ben kısa bir süre denemek için badem yağı sürmüştüm kaş ve kirpiklerime
Kaşlarımda pek bi etkisi olmadı o kısımda çok bekletmediğimden de olabilir dağınık olduğundan korktum fazla süremedim ama kirpiklerim gürleşti özellikle alt kısımdaki kirpikler bayağı farketti
O kısım seyrek olur ya genelde rimelle falan belirginleşir. şimdi hiç bişey sürmeden rimelli gibiler
Süper bişey o zaman bu badem yağı,bende birkaç gündür sürüyorum,sanki daha iyi gibi görünüyor gözüme kirpiklerim,psikolojik olabilir tabi bu kadar kısa sürede etki etmesi zor,ama devam edeceğim.

Süper bişey o zaman bu badem yağı,bende birkaç gündür sürüyorum,sanki daha iyi gibi görünüyor gözüme kirpiklerim,psikolojik olabilir tabi bu kadar kısa sürede etki etmesi zor,ama devam edeceğim.

Ben aklıma geldikçe banyodan sonra çok az sürüyodum rahatsız etmeyecek kadar çok düzensiz uyguladım ona rağmen gürleştiler. İlk başlarda bende benim gözüme öyle görünüyo diyodum birde parlaklaştırıyo ya, sonrasında bikaç kişiden daha duyunca ' kirpiklerine ne yaptın sen diye ' emin oldum :KK76:

düzenli olarak hint yağı kullanıyordum gece yatmadan önce kulak çubuguyla kirpik diplerime sürüyordum daha sonra bıraktım üşendim vs. hint yağı kirpikleri gerçekten de uzatıyor.

Eeoese yi kullandım beğenmedim, mavala yi kullandım çok beğendim. 2 kez aldım ise yarıyor. Fakat çok pahalanmis.çok ürün denedim bunlar haricinde ekonomik olan iki ürün tavsiye ederim: 1. Mecit efendi kayısı çekirdeği kremi. 2.urunse şimdi kullandığım ve cok memnun kaldığım kaş kirpik gurlestiren ve rengini koyulastiran fiyati sadece 30 lira olan aloe vera jel arastirarak aldım.2 günde düzene sokuyor. Saç kıran sakal kıran gibi dertlere bile careymis. Arkadaşım bu aloe vera jeli rimel kutusunda kirpik bakim serumu diye 90 liraya aldı. fakat karşılaştırdik içerik aynı ondada aynı etkiyi yarattı. Ise yarıyor. Tek fark onunki 90 lira rimel kutusunda, benimki 30 lira dev bir krem sisesinde.buna devam edicez beğendik.bu arada bütün yağlar ve sarımsak filan ise yaramadı bende. daha berbat etti kaslarimi,dik dik çıkarttı ve döktü .yağlardan nefret ediyorum ve kullanmıyorum.

X