Göz Makyajı Kaş kalıcı makyaj çok kötü oldu

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

cankiz77

GöRKeM'iM...
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2011
697
112
47
ben sarışın bi bayanım ve 1 sene önce kaş kalıcı makyaşı yaptırdım ama siyah yaptı bende eğzama olduğu için koyu yapayımhemen akmasın falan dedi ve 1 sene o9ldu hala kaşlarım siyah çoksinir oluyorum herkes diyo kaşların ne oldu niye böle boyayala çizilmiş gibi falan herkes biş söylüyor çok canım sıkılıyor bitkisel bir yöntemle kaşlarımın rengini açabilirmiyim veya ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz.birde bana güzel işinden iyi yapan bi yer önerebilirmisiniz bu kalıcı makyaj konusunda

aynı sorun bendede var,saçlarım sarı ve kendi kıl rengimde çok koyu değil.bayağı koyu bir kaş kontürü yaptılar şimdi rengini açmak yada sildirmek için bişeyler araştırıyorum umarım halledebilirim(

450 m,ilyona açıyorlarmış canım duyunca şok oldum

450 m,ilyona açıyorlarmış canım duyunca şok oldum

arkadaşlar sıkıntım büyük ( kızıl saçlıyım kaşıma renk kahve olsun dediler ama siyah oldu renk. benim kaşlarım kestane rengi olmalı.ikinci rötuşa gideceğim 2 ay geçti 1.nin üzerinden.kaş için birde bej renk var ..ikinciye bej renk yaptırsam olmaz mı kahvenin üzerine???..böyle bişey olabilir mi? kaş için hangi renkler oluyor ayrıca??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…