Kars'ta saatlik çocuk bakıcısı acilll

Hayatiminanlami3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2021
666
533
33
Kızlar merhaba tatil için geze geze dolaşıyoruz sırada Kars var ( çok seviyorum orayı buyuzden tekrar gitmek istedik) diğer gidişimde küçük çocuğum yoktu şimdi 4 yaşına yakın bir çocuğum var acaba oralarda çocuk oyun alanı olan AVM tarzı bir yer varmı bir kaç saat çocuğu birakabilecegimiz Kars'ta yaşayan arkadaslar yardımcı olursa çok sevinirim
Güncelleme: bayanlar çocuğu tek birakmayacagim,yanlış anlasildim ben kuzenlerle yemeğe falan çıkacağım akşam eşimde çocukla beraber oyun parkına yada o tarz bir yere gidecek yani tek birakmayacagim yavrumu

Son düzenleme:
Bir kaç saat avm?? Altına yapabilir, bezlense bir dert bezlenmese bir dert. Hiç tanımadığı ortamda yapayalnız hissedip sizden birini göremeyince ağlayabilir. Acıkabilir. Sıkılıp çıkmak istebilir. Eğer çocuk neşelensin başında dururuz diyorsanız illa vardır ama yok biz bırakıp gezeceğiz diyorsanız hiç akıl karı değil saçma bir fikir. Ana babası yok diye çocuğu alıp çalan bile olur bu devirde ülkede 40 ülkeden hırlı hırsız sapık her şey var
Bakıcı için de fikrim aynı araştırmadığınız insana çocuk emanet edilmez.

Hic tanimadiginiz insanlara cicugu saatlerce emanet edip gezmeye mi gideceksiniz ? Hemde hic bilmediginiz bir sehirde ?
Allah herkese akli basinda ana baba versin .

Hic tanimadiginiz insanlara cicugu saatlerce emanet edip gezmeye mi gideceksiniz ? Hemde hic bilmediginiz bir sehirde ?
Allah herkese akli basinda ana baba versin .
Hadi ebeveynin biri bu fikri öne sürdü gafletle diğeri saçmalama istersen diyip ciddiye bile almaması lazım

Yani iyi niyetli olup çocuk sıkıldı yollarda biraz oynasın diye park arıyoruz der diycem de başlıkta da Bakıcı sormuş nerden tutsam elimde kalıyor

İyi de konu sahibi çocuğu bırakıp gezicem demiyor ki, daha önce gittim çocuğum yoktu ihtiyacım olmadı bilgi arıyorum diyor. Yani ben bunu anladım. Fazla mı iyi niyetliyim
Belki çocuk böyle bi oyun alanı park falan istedi sonuçta böyle gezmeli bi tatil planında çocuğunda isteklerini göz ardı etmemek gerek.

Aa hayır yanlış anladınız ben kuzenlerle yemeğe falan gideceğim esimde çocuğun başında bekleyecek tek olmayacak yani sadece biraz yaramaz bir çocuk oyun parkını seviyor o yüzden soruyorum tek birakirmiyim hiç

Ayy çok sağolun tek birakilirmi ben kuzenlerimle yemeğe gideceğim eşimle veraber oyun parkına gidecek hiç tek olurmu yanlış anlasildim

herkesin öyle anlaması normal başlığınızda çocuk bakıcısı acil.

Ay lütfen tek bırakmam mumkunmu bir çocuğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…