Karnımda ölü bebekle daha ne kadar yaşayacağım :(

Çok şaşırdım ben 7 haftalıkken kalbi durmuş 9 haftada kontrolde öğrendik, iki gun sonra alındı bizim istediğimiz icin ama ben o süre zarfında cok kötüydüm psikolojik olarak sürekli ağlama vs oluyordu. Ama alındıktan sonra birden rahatlama geldi yani size bunu neden yaşatıyor. Kabullenmesi zor bişey ama alınınca üzülüyorsun ama o his gidiyor acı çekme hissi bence başka doktora gidin en iyisi her zaman herkese iyi değildir

• Beğen
Reactions: The
Valla ben bu doktoru bariz şikayet ederdim çünkü ilk kez böyle birşey duydum zehirlenmenizden nasıl korkmadi yaa bence siz başka bir doktora gidin rabbim bir an önce sifanizini verir inşallah 🙏
Şu son 2 gündür yüzümün rengi yeşille gri arası bir hal aldı vücudumda biseyler ters gidiyor anlıyorum. Şifa dileğiniz için teşekkür ederim, tüm darda olanlara inşallah❤️

Merhaba arkadaşlarım.. öyle yıpratıcı bir dönemdeyim ki sizin yapacağınız iyi veya kötü yorumlara sığınıyorum şuan. Tam 21 gündür karnımda ölü olduğunu bildiğim bebeğimle yaşıyorum :KK43: Hamile olduğumu öğrendiğim anda izmirin en iyisi denilen bir kadın doğumcuya gittim. 7. Hafta kontrolüme gittğimde bebeğimin 6 haftalıkken gelişim ve kalp atışının durmuş olduğunu, ama hemen kürtaj yapmayacağını, kendiliğinden düşerse benim açımdan daha sağlıklı olacağını söyledi. Bir hafta sonra kontrole çağırdı hala düşük gerçekleşmemişti. Kontrolde bana 2 hafta daha bekleyelim şuan bebek cok küçük seni zehirlemez dedi. İki hafta daha içimin acısıyla, düşük tansiyonla, bir lokma yemek yemeğe calıssam istifra etmekle geçti. Şimdi yarın yeniden kontrole çağırdı, telefonla görüşürken olmazsa bir hafta daha bekleyebileceğimizi söyledi. Allahım cıldırmak üzereyim ne yaşıyorum ben böyle :KK43: 1 hafta daha bu halde nasıl yaşarım hiç bilmiyorum ilk gebeliğimdi ve hersey burnumdan geldi travma oluyor resmen. Size sorum bu bekleme sürecindeki hastalıklı hallerim normal mi, ben mi abartıyorum? Ve gebelik zehirlenmesi yaşar mıyım? Bu aksam itibari ile yeşil renkli bir akıntı ve kaşıntı başladı. Benimle aynı süreci yaşayan kız kardeşlerim siz nasıl atlattınız lütfen bana da bi akıl verin tükendiğimi hissediyorum

Konu sahibi bence sen acilden bir hastaneye giriş yapsan iyi olur. 21 gün çok uzun bir süre var. Git durumunu başka doktora anlat gerekirse o doktor hakkında işlem başlatsınlar. Böyle olmaz.

Çok şaşırdım ben 7 haftalıkken kalbi durmuş 9 haftada kontrolde öğrendik, iki gun sonra alındı bizim istediğimiz icin ama ben o süre zarfında cok kötüydüm psikolojik olarak sürekli ağlama vs oluyordu. Ama alındıktan sonra birden rahatlama geldi yani size bunu neden yaşatıyor. Kabullenmesi zor bişey ama alınınca üzülüyorsun ama o his gidiyor acı çekme hissi bence başka doktora gidin en iyisi her zaman herkese iyi değildir
Ben bunları yaşayacağımı hiç bilemedim bizim bütün banka personeli bu adama gidiyordu öve öve bitiremediler güven dediler ama adam beni bitirdi resmen. Bu söylediğiniz o kadar doğru ki şu süreç sonlansa bende rahat edicem vücudum normale dönecek ağrılarım geçecek, psikolojim toparlanacak 😔

Şu son 2 gündür yüzümün rengi yeşille gri arası bir hal aldı vücudumda biseyler ters gidiyor anlıyorum. Şifa dileğiniz için teşekkür ederim, tüm darda olanlara inşallah❤️
Yarını bile beklemeyin hanımefendi bence hemen kadın doğum acile gidin Allah korusun soyledikleriniz normal şeyler değil

Konu sahibi bence sen acilden bir hastaneye giriş yapsan iyi olur. 21 gün çok uzun bir süre var. Git durumunu başka doktora anlat gerekirse o doktor hakkında işlem başlatsınlar. Böyle olmaz.
Ben nasıl böyle bir cahillik ettim bu halde bekledim ya 😔 doktor iyi bilir dedim rske atmaz beni dedim ama şu başıma gelenlere bak. Bu saat oldu ben daha kahvaltı bile etmedim midem almıyor

Ben yeni üyeyim isim vermek doğru olur mu? Alsancakta özel bir kliniği var erkek doktor. Yarın ki randevudan sonra adını paylaşayım. Paylaşayım ki benim durumuma düşmesin bir kız kardeşim daha

Bildiğim kadarıyla yaşadığınız durum olduğu için paylaşmanızda sakınca olmaz.. doktor önerisinde bulunuyoruz çünkü birbirimize burada. Çok çok üzgünüm, hiç duymadım böyle bir şey..

Merhaba arkadaşlarım.. öyle yıpratıcı bir dönemdeyim ki sizin yapacağınız iyi veya kötü yorumlara sığınıyorum şuan. Tam 21 gündür karnımda ölü olduğunu bildiğim bebeğimle yaşıyorum :KK43: Hamile olduğumu öğrendiğim anda izmirin en iyisi denilen bir kadın doğumcuya gittim. 7. Hafta kontrolüme gittğimde bebeğimin 6 haftalıkken gelişim ve kalp atışının durmuş olduğunu, ama hemen kürtaj yapmayacağını, kendiliğinden düşerse benim açımdan daha sağlıklı olacağını söyledi. Bir hafta sonra kontrole çağırdı hala düşük gerçekleşmemişti. Kontrolde bana 2 hafta daha bekleyelim şuan bebek cok küçük seni zehirlemez dedi. İki hafta daha içimin acısıyla, düşük tansiyonla, bir lokma yemek yemeğe calıssam istifra etmekle geçti. Şimdi yarın yeniden kontrole çağırdı, telefonla görüşürken olmazsa bir hafta daha bekleyebileceğimizi söyledi. Allahım cıldırmak üzereyim ne yaşıyorum ben böyle :KK43: 1 hafta daha bu halde nasıl yaşarım hiç bilmiyorum ilk gebeliğimdi ve hersey burnumdan geldi travma oluyor resmen. Size sorum bu bekleme sürecindeki hastalıklı hallerim normal mi, ben mi abartıyorum? Ve gebelik zehirlenmesi yaşar mıyım? Bu aksam itibari ile yeşil renkli bir akıntı ve kaşıntı başladı. Benimle aynı süreci yaşayan kız kardeşlerim siz nasıl atlattınız lütfen bana da bi akıl verin tükendiğimi hissediyorum
Cnm doktorunla açık konuş ben beklemek istemiyorum bu psikolojiye dayanamıyorum bugün hemen alın ne olacaksa olsun beklemeyelim diye konuşun

Tutunamayan bebek düşer normal hamilelikte bebek düşmez ki...
Kalp ve gelişim 6 haftalıkken durdu, doktor da kürtaj zararlı bekleyelim kendi düşer dedi. 3 hafta oldu hala kanama başlamadı. Bu akşam yeşil renkte akıntı gelmeye basladı bende anlamıyorum ne yaşıyorum böyle. Doktorun rahatlığı ve tecrübesizliğim yüzünden bekledim böyle. Çevremden de bi allahın kulu demiyor ki kızım böyle beklemek zararlı sen o doktoru dinleme. Buraya yazmasam hala sersem tavuk gibi gezmeye devam edicem demek ki

Ben bunları yaşayacağımı hiç bilemedim bizim bütün banka personeli bu adama gidiyordu öve öve bitiremediler güven dediler ama adam beni bitirdi resmen. Bu söylediğiniz o kadar doğru ki şu süreç sonlansa bende rahat edicem vücudum normale dönecek ağrılarım geçecek, psikolojim toparlanacak 😔
Ben ilk başta bu rahatlama hissi gelince kötü olmuştum nasil böyle hissettim diye suçluluk duydum. Ama anladığım umudu tamamen bitirmek. Yaşamayan bir bebek karinda olunca demek ki inanamıyor insan velev ki kendi düşmesi iyi diyelim ama yinede bu psikolojiyi yaşatmamasi lazım kürtaj olunca ne oluyor, eskiden rahim kaziniyordu ama şimdi vakumla alınıyor. hiç düşmezse sonunda kürtaj yapack neden yanı bunca sıkıntı

İnanamıyorum ya cidden sadece benm başıma gelmiş bu durum.. ben nasıl bi daha cesaret ederim anne olmaya. Yarın sabah randevuma gidicem, bekle biraz daha derse kıyameti koparıp cıkıcam ordan yeter artık
Bekle demeyip kürtaj derse bu adama güvenip kürtaj olur musun ne yaptığı belli değil ben kesinlikle olmazdım

Hiç başkasından duydunuz mu ölü bebekle 3 hafta bekletilen birini? Düşmüyor işte kendiliğinden 😔
Bebek anneyi zehirlemeye başlayacak ve psikolojik olarak bıraktığı travmaları sayamam bile , acilen doktor değişilmeli doktor çok rahat ama anne için çok büyük bir travma ...

X