Karnımda çatlaklar oluştu benim durumun da olanlar var mı?

seni tanimama ragmen.inan yazilarini gorunce cok seviniyorum.canim seninde bayramin mubarek olsun bebeyini seni cok optum.hersey gonlunce olsun canimŞeniz

ay cánim ya sagol bende seviniyom senden yati görünce.bebism hastaydi ama suan iyi allaha sükür atesi vardi grip olmus hastane doktor gezdik durduk geneki araba var yoksa cok perisan olurdum ya.senden naber neler yaptin?

ay cánim ya sagol bende seviniyom senden yati görünce.bebism hastaydi ama suan iyi allaha sükür atesi vardi grip olmus hastane doktor gezdik durduk geneki araba var yoksa cok perisan olurdum ya.senden naber neler yaptin?

cok uzuldum bebesin hastaligina.cocuk hastaligi cok zorya bide ufaciklar oram buram ariyor diyemiyor .insanin ici aciyor.insan caresiz kaliyor.dimi insallah bebisin hemen iyilesir.ben iste bildigin gibi bayram ziyaretleri.canavar oglusla ugrasiyor.bide artik biraz zorlanir oldum 32 hafta bittiya hamililigim.neyse ama zor olsada yinede hersey cok guzel canim.kendine cok iyi bak goruselim yine bebisi bendenŞeniz

kizlar karin germe ameliyatini ben arastirdim benimde cok yirtiklarim var bende cok rahatsiz oluyorum ama korktum acikcasi ameliyattan normal estetiktan biraz daha zormus birde ben tv de izledim igrenc bisi

merhaba ben derya,aranıza yeni katıldım valla aynı sorun bende de oldu çözüm bulamadık
maddiyat iyiyse estetik yaptır
başka çözümü yok tatlım

benim popomda catlak oldu o da bikini giyince gorunmuyo tanga giyemiycem o na uzuluyorum :roflol::roflol::roflol:

kizlar karin germe ameliyatini ben arastirdim benimde cok yirtiklarim var bende cok rahatsiz oluyorum ama korktum acikcasi ameliyattan normal estetiktan biraz daha zormus birde ben tv de izledim igrenc bisi

AY CIDDIMISIN:çok üzgünüm:CANIMYA:SIMDI BENDE KORKTUM OKADAR KOTUMUYDU CIDDEN BEN BU CATLAKLARLAMI YASICAMYA YAA::roflol: SEN TAM ARASTIR BURAYA YAZARSIN BAK BAKIYIM COKMU KOTU CIDDEN BAYRAMIN MUBAREK OLSUN BU ARADAŞeniz

merhaba ben derya,aranıza yeni katıldım valla aynı sorun bende de oldu çözüm bulamadık
maddiyat iyiyse estetik yaptır
başka çözümü yok tatlım

MADDIYAT COK IYI DEYILDE INAN BEN PARA BIRIKTIRIP OLUYUM DIYORUM:GERCEKTENYA DOGUMDAN SONRA NELER YAPTIM GECMEDI YIRTIKLAR GOBEK DELIGIMIN ALTINDA GENELDE:SIMDI DOGUMUMU BEKLIYIRUM SUBATIN ILK HAFTASI INSALLAH ONDAN SONRA BASLICAM ARASTIRMAYA BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN Şeniz

benim popomda catlak oldu o da bikini giyince gorunmuyo tanga giyemiycem o na uzuluyorum :roflol::roflol::roflol:

AY BEN NE YAPIYIM INTIHAR EDEYIM KESKE POPOM YIRTILSAYDI KIZ BIRAK GUZUN GULSUN BENIM YERIMDE OLSAN NE YAPACAKTIN BETERIN BETERI VAR AA:çok üzgünüm:SENINDE BAYRAMIN MUBAREK OLSUN BU ARADA Şeniz

saol seninde bayramin kutlu olsun valla ben daha genis arastircam ben omur boyu bunlarla yasamak istemiyorum benim ilk cocuktan sonra oldu bazi kremler kullandim ama ise yaramadi insallah daha kolay caresi vardir

AY BEN NE YAPIYIM INTIHAR EDEYIM KESKE POPOM YIRTILSAYDI KIZ BIRAK GUZUN GULSUN BENIM YERIMDE OLSAN NE YAPACAKTIN BETERIN BETERI VAR AA:çok üzgünüm:SENINDE BAYRAMIN MUBAREK OLSUN BU ARADA Şeniz

kiz ole deme o bile sinir bozuyo, ama olsun anne olmak dunyadaki en guzel sey.

seninde bayramin kutlu olsun a.s.

saol seninde bayramin kutlu olsun valla ben daha genis arastircam ben omur boyu bunlarla yasamak istemiyorum benim ilk cocuktan sonra oldu bazi kremler kullandim ama ise yaramadi insallah daha kolay caresi vardir

canim benimde ilk cocuktan sonra oldu.bende seninle ayni fikirdeyim.bunlarla yasamak istemiyorum.bilgi edinirsen benide bilgilendir oldumu canim.cocugunuda benim icin cok opŞeniz

kiz ole deme o bile sinir bozuyo, ama olsun anne olmak dunyadaki en guzel sey.

seninde bayramin kutlu olsun a.s.

allahtan dedigin gibi anne olmak dunyanin en guzel seyi gercekten yoksa kiz katlanilirmi bunca eziyete.ahh annelik ahhhtatlicadiarzu

hanimlar slm ya nolcakki aslinda olsun be catlak olsun ama dünyanin en güzel seylerine sahibiz.yani olur okadar catlakmis suymus buymus
napalim yani bizde yüzmeye gitmeyiz nolcak yani.ameliyatmis falan filan yani bicak altina yatmak gerek,miyo.yani sirf bu yüzden o igrenclige katlanamazdim.benimkiler kremle gecdi.önce krem yöntemleri deneyin.sonra ameliyat düsünün.bb<b<b<b<

ya hangi kremi kullandin bana yazabilirmisin dogumdan sonra deneyim .kendine cok iyi bak.dedigin gibi dunyanin en guzel seylerine evlatlarina sayip olmasam kiz atardim kendimi yerden yere tatlicadiarzu,optum Şeniz

ben kremle filan gececegine pek inanmiyorum kizlar benim karnimdada var ama ne yapiyim kendimi öyle kabul ettim. tabiki insan catkaksiz pürssüz bir cilt ister.eger gercekten öyle birsey varsa banada haber verin bende deneyim. görüsmek üzere

ya sanirim benim kendimle sorunum var dogumdan sonra ilkcocugumu bi turlu karnimdaki catlaklarla barisamadim kendimi boyle sevemedim surekli spor yuzme yaptim her yolu denedim olmadi olmadi.sonucunda husran kendimle barismam lazim sanirim ama kremle yada acisiz bi yontem varsa uygulamak isterim .sanada bulursam soylucem canim meralcim.oglusunu op benim icinŞeniz

bende ilk zamanlar kendime aynada bakip nefret ederdim cok savastim esimin görmesini istemiyordum ama esim bana destek oldu kendimi öyle kabul ettim ve basardim. birde doktorum genetik dedi. ne alakasi var diyceksin ama öyleymis gercekten.sonucta allahim bize tatli evlatlar verdi. bence karnimin sarkmamasi daha önemli. esin mi bisey diyo lafmi caktiriyo? eger öyle bisey yapiyorsa onunu cocugunu dogurdun yani olur okadar. ya kafana takma hayati bosu bosuna kendine zehir edersin.oldumu canim. olur öperim canim sende öp oglusunu. Şeniz a.s.

bendede aynilari oldu dogumdan sonra esimin yanindan giyinemedim isik acik yatamadim.benim esim aslinda laf caktirmiyo ama tv de guzel vucutlu kadinlara ay cok guzel yok tas gibi falan filan.tabiki caktirmasamda icerliyorum ama kasten deyil canim.beni oglum etkiledi guzelim oglusum karnimi gorunce cok uzuldu .canim haklisin sukredelim allah bize dunya cirkinlerinazar deymesin diye boyle yazdimyavrular vermis .haklisin kendine cok iyi bak gorusuruz canimŞeniz bu arada yeni bebisine dikkat et yorma kiz kendini yoksa bak erken dogurucazzŞeniz

ya bendede aynisi oldu esimin basinin etini yiyordum beni begeniyormusun diye sürekli soruyordum. ve tvde güzel vücutlu bi kadin görünce o da öyle diyodu bazen.bende cevabini veriyordum.birincisi onlar cocuk dogurmamis ikincisi kendinden baska bisey düsünmüyolar cünkü onlarin isi o. sürekli spor stüdyolarindalar profesyonel makyaj ve ESTETIK yaptiriyorlar ne de olsa paralari var. ama bizim basimizda bin türlü dert var esini düsün cocuklari düsün ev islerini yap kaynana derdi falan filan.senağlama.bak bakalim ozaman bisey diyebiliyormu.tabi cocuktan cocuga degisir ama ogluna anlat neden öyle oldugunu zamanla o da anlar.ben öyle yaptim.aman bosver takma kafana. tek derdimiz karnimizdaki catlaklar olsun. olur dikkat ederim. sende et. :1hug:

herseyimiz birbirine benzedigi gibi bide kiz eslerimizde benziyo desene guzelbi dayak lazim bunlaraÇok üzgünüm çoookcanim kiz bizim gibi buldularda bunuyolar dimi.canimya cidden ama gercekten ya :mymeka:gercekten artik takmamaya calisicam aaa de buya hadi ben dogurdum adam ne dogurdu gobek salmaya saclari dokulmeye basladi aman duymasin bu arada:teytey::içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…