karnımda bişeyler atıyor ne olabilir

as25

papatya
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2011
799
10
arkadaşlar kafama takılan bişey oldu bu günlerde sizlerle paylaşmak istedim belki bir bilen vardır böyle birden ani şekilde nasıl oldu anlamadım çok kısa sürede 4 kilo almışım:18: karnımın içinde de sanki hamileymişim gibi farklı farklı yerlerinde zaman zaman bişeyler atıyor hamile olsam değilim kan testi yaptırmadım ama her ay düzenli adet görüyorum bir de eczaneden aldığım testlerde hamile olmadığım çıkıyor bazen bebek atması gibi sert oluyor bu atmalar sizce neden olabilir bir fikri olan var mı:44:

arkadaşlar kafama takılan bişey oldu bu günlerde sizlerle paylaşmak istedim belki bir bilen vardır böyle birden ani şekilde nasıl oldu anlamadım çok kısa sürede 4 kilo almışım:18: karnımın içinde de sanki hamileymişim gibi farklı farklı yerlerinde zaman zaman bişeyler atıyor hamile olsam değilim kan testi yaptırmadım ama her ay düzenli adet görüyorum bir de eczaneden aldığım testlerde hamile olmadığım çıkıyor bazen bebek atması gibi sert oluyor bu atmalar sizce neden olabilir bir fikri olan var mı:44:

ya neden oldugunu bilmiyorum ama ara sira hatta skca bende de oluyo.:26:

hamile degilseniz bagirsaklarin gaz hareketlei bazen böyle olabiliyor.zaman zaman benim de öyle oluyorHatta 5 aylikken kizima hissttigim tekme hareketlerine benzetmistim bende.ama tamamen gaz hareketleri.ayni tekme atar gibi oluyor.

hamile degilseniz bagirsaklarin gaz hareketlei bazen böyle olabiliyor.zaman zaman benim de öyle oluyorHatta 5 aylikken kizima hissttigim tekme hareketlerine benzetmistim bende.ama tamamen gaz hareketleri.ayni tekme atar gibi oluyor.

peki bunu önlemek için ne yapmalıyım bilginiz var mı :18:

Benimde doğumdan sonra olmaya başladı aynı şey sanki hala hamileymişim gibi hissediyorum:) ama önemsemedim o kadar önemli bişey değildir inşallah

hareketler mideme de geçiyor yanlarıma falan ve sıklıkla oluyor daha önce böyle bişey yaşayan var mı sanki hamileliğimde ki gibi atışlar acaba kan testi mi yaptırsam hamile olabilir miyim ama hamileysem eczanedeki testlerde belli olmaz mıydı yok mu bi fikri olan:18:

ben de 2 gündür aynı belirtiler var. sanırım havalaradan üşütüyoruz diye düşünüyorum.özellikle akşamları oluyor benimki..

Aynı şeyleri bende hissediyordum karnımdan mideme midemden yanlara doğru kıpırdayan birşeyler vardı sanki hamileyim zannediyordum doktora gittim parazit ve kurt olduğunu öğrendim 4 aydır hala da gitmedi bi türlü kurtulamadım bu lanetlerden nerden bulaştılarsa artık geceleri uykumdan bu kıpırdanmalar yüzünden uyandığımı biliyorum ve aşırı derecede kilo aldım

Selam kızlar konunun üzerinden bayağı geçmiş ama aynı sıkıntı bende de var.kasiklarimda olsa gaz diycem ama karnimin Sol tarafında segirme gibide değil bariz bişey kımildiyo...1 tane oğlum var 7 8 aydır 2. İstiyoruz ve ilaç kullanıyorum adetimde sıkıntıda yokk..anlayamadım. ..

Aynı şeyleri bende hissediyordum karnımdan mideme midemden yanlara doğru kıpırdayan birşeyler vardı sanki hamileyim zannediyordum doktora gittim parazit ve kurt olduğunu öğrendim 4 aydır hala da gitmedi bi türlü kurtulamadım bu lanetlerden nerden bulaştılarsa artık geceleri uykumdan bu kıpırdanmalar yüzünden uyandığımı biliyorum ve aşırı derecede kilo aldım
Merhaba iyileştiniz mi acaba?
Bende de var özellikle karnımın sol tarafında gece uyutmuyor bazen ne yapılabilir hangi doktora gittiniz acaba

X