karnim cok aciyoor

gulumsee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2007
851
0
:çok üzgünüm: arkadaslar karnim bir yere deyse acimaya basladi,elimi deyemiyorum badem yagi falan suruyorum goguslerimde cok kasiniyor tafsiyeleriniz neler yirtilmayami baslayacak yoksa :bbo:

sakın kasıma kasırsan hep catlar aman dıkkat et dr da sor bence bıyere degınce neden acıyo anlamadım ıhmal etme canım gecmış olsun :1hug:

ya bende çok korkuyorum bu çatlaklardan çok şükür ki şu ana kadar olmadı ama tecrübeli arkadaşlar son haftada bile olabileceğini söylüyor :KK43: umarım olmazzzz

canim malesef catliyorsun..ben son 3 haftama kadar bisey olmadi ama simdi catladi heryerim..insanin vucut yapisindan..kremle en azindan kasintiyi onlersin..

canım son 3 haftaya kadar kaşıntıdaı olmamıştı sende?benim cildim çok yağlı bende seviniodum kaşınmıorum demekki çatlak olmıcak die....arada bir kaşınıncada hemen badem yağını sürüp ovuşturuorum yada soğuksu hiçbişi bulamazsam pamuklu elbiseyle sıvazlıorum :) napıyım aklıma başka bişi gelmio ama neredeyse hiç kaşınmıorum

:çok üzgünüm: arkadaslar karnim bir yere deyse acimaya basladi,elimi deyemiyorum badem yagi falan suruyorum goguslerimde cok kasiniyor tafsiyeleriniz neler yirtilmayami baslayacak yoksa :bbo:

belkim sende pub oldun :1shok: ayy dikkat et ve bence bu konuyu doktorunla kısa sürede görüşmelisin..:uhm:

cildinde kızarıklık döküntü var mı canım bunlar çatlamanın habercisi olabilir

bencede en iyisi bebe yağı JOHNSON'S BABY ben 36. haftadayım şuana kadar bir çatlak olmadı :) ama bakalım son haftalarda ne olacak.ama birde vücut yapısı önemli.

bende hamile kaldığımı öğrendiğimden beri bebe yağı kullannıyorum baden yağı tüylendiriliyo gerçi yeni öğrendim bebe yağıda tüylendiriyomuş gündüzleri yağ akşam yatmadan öncede krem sürüyorum kaşınmak çatlamanın belirtisi canım

yerimseniben sagolun canlarim ya daha vazla krem suruyorum simdi daha iyi oldu bebek kremi faydasi oluyor heralde birazdaha azaldi kasinti suyuda cook icmek gerekiyormus cildi nemli tutuyormus pamugu soguk suyla islatip masaj yaptimmi birazda onun faydasi oluyor hepinize tesekkur ederim a.s.

Pub Gebelikte Yaşanan Bi Kaşinti Hastaliği Canim Doğumdan Sora Bişi Kalmio Ama Doğuma Kadar çekiosun Hemde çok Feci Ioluomuş Egemen Die Bi Arkadaş Vardi Burda O Yaşamişti Bu Sorunu şimdi Bebişini Aldi Kucaina Hiçbişi Kalmadi!gebelikte Pub Die Bi Bak Gebelik Ana Sayfaya Detayiyla Anlatilio

Pub Gebelikte Yaşanan Bi Kaşinti Hastaliği Canim Doğumdan Sora Bişi Kalmio Ama Doğuma Kadar çekiosun Hemde çok Feci Ioluomuş Egemen Die Bi Arkadaş Vardi Burda O Yaşamişti Bu Sorunu şimdi Bebişini Aldi Kucaina Hiçbişi Kalmadi!gebelikte Pub Die Bi Bak Gebelik Ana Sayfaya Detayiyla Anlatilio

cok tesekkur ederim canim herseyi arastiriyorum bu ne su ne diye bunu internette aramak hic aklima gelmemisti cok saol ayy insallah oyle bisey degildir kasin kasin daha yolun yarisindayim:çok üzgünüm:

X