karındaki tüylenmeler için ne yapıyorsunuz

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
slm kızlar hamiş olduktan sonra göbeğimin alt kısmında tüylenmeler oldu doğumdan sonra gecer diye duydum simdiye kadar hiç almadım ama kontrollerdede tüylü tüylü olması :kedi: simdi alsam daha sonrada almak zorunda kalıcam siz ne yapıyorsunuz bu konuda bilgilerinizi paylasırmısınıza.s.

hiç kimse neden birsey yazmamıs

sakın elleme onları,eğer normal doğum yapıcaksan doğumdan sonra geçicektir.sezeryan olucaksan da amilayattan önce 1 kereye mahsus güzellik salonunda aldır.eğer hastanede alıncak olursa jilet yapıyolar buda kötü olur sonra sürekli kazık gibi çıkar

canım bende yağ karışımı yaptım çatlaklar için çok şükür şimdiye kadar çatlağım yok ama karın çevremdeki minicik tüyler acayip güçlendi bende ne yapacağımı şaşırdım epitalörle biraz azaltıyorum arada bir çaresiz...

benimde hamileliğimde özellikle göbeğimin alt tarafı çok fazla tüğlendi......kontrollerde hiç de hoş olmuyor...ayrıca ben sezeryan olacağım için 2 ayda bir ağdacıma gidip aldırıyorum......

bu tüylenmeler ne zaman başladı arkadaşlar? kaçıncı haftadan itibaren tüylenmede artış gördünüz?

tüysüz bırı olmama rağmen karnımın alt kısmı tüylendi dogumuma ıkı hafta var bende soguk agdayla bır kez yapıştırıp cektım cünkü sezeryan olucam kökleneceğini sanmıyorum dogurunca azalıyormus( nane tuylerı azaltıyormus dogumdan sonra nane yemeyı düşünüyorum bol bol ama emzırırken olurmu bılmıyorum bı araştırmak lazım)

ben normal istediğim için almıyorum ama muayene olurken hiç hoş görünmüyor idare edicez artık napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…