karında kaşıntı

benimde bacaklarımda var alerji dedi dr. baharat, çiğ domates, salatalık yemememi önerdi birde ovadril isimli losyon kullandım iyi geldi benim sadece bacaklarımda oldu belki seninki cilt kuruluğundan kaynaklanabilir uzmana danış canım

biri birşeyler desin ya kaşıntı normal bir şeymi acaba

cok normal guzelim..alerjen bir durumun yok isea.s..kac ayliksin bilemiyorum ama zaman gectikce karnin buyuyor,derin geriliyor bu da kasintiya sebep veriyor cuku genisliyorsunyerimseniben..catlak kremini sakin ihmal etme..karin gerildigi icin catlaklar belli olmaz..ama bebek dogduktan sonra gerginlik kayboldugu icin catlaklar meydana cikar aklinda olsun..

Kızlar bende son ayımdayım ve benim de dayanılmaz kaşıntılarım oluyor. Ben karnım kaşınmaya başlayınca karnımın üzerinde buz gezdiriyorum ve bana çok iyi geliyor, bir arkadaşımın dr.u ona önermiş, bence de çok iyi bir yöntem, deneyin derim.

ben konu açmıştım bunla ilgili pubb hastalığı doğum yapınca geçti benimkisi ama heryerimde vardıııııı benim.bacak göbek kol ayakkk hergün biyerim kaşınıyoduuu

benimde karnımda ve vücudumda kaşıntı oluyor:nazar:

kaç aylık hamilesin? göbeğin büyümeye ve gerilmeye başladıysa normaldir. bol bol duş alıp, yağ sürüp nemli tutmak lazım. eğer erken dönemdeysen ya da göbeğinden başka yerlerin kaşınıyorsa ve ya kızarıklık v.s varsa doktora danış derim ben.

bendede başladı kaşıntı..sadece banyodan sonra..korkunç bi durum kızlar..en az yarım saat geçmiyor..heryerim özellikle bacaklarım..karnımı kaşımıyorum..çatlar diye korkuyorum..neden banyodan sonra anlamadım..badem yağı ile yumşatmama rağmen...

Gülden'in açtığı gebelikte pubb hastalığı başlığını okuyun kızlar, ben 2 aydır çekiyom bunu, doğumdan sonra azdı, yeni yeni geçiyo.

kızlar bende kaşınıyorum benim derdim ayaklarım başka bir yerde yok. doktor falan bahane bir çözüm yok. birsürü krem aldım cildiyecye gittim ama dediğim gibi kaşıntı geçmedi sadece kaşınan yere buz iyi gelio biraz. güldenin dediği pubb hastalık uyuyo bize :KK43:((( ne yapalım doğumu bekleyeceğiz egemen senin kaşıntıların bittimi ??

özüm yaaaaaaaaaa nedir bu çektiğimiz ya bizi mi buldu yaaaaaaaa...

Sorma canım ya, tam geçti derken geçen akşam bi kaşındı kolum, hafif kabardı, başladım sinirden ağlamaya! Allahtan o kadarla kaldı, her an tekrar başlayacak diye korkuyom, ayaklarımda yara bantları ve üstüne çorap giymiş halde dolaşıyom. Haftaya bizim yaramazı anneannesine bırakıp kontrole gidicez bakalım...

maalesef bendede karın ve göğüs bölgemde aşırı kaşıntı var kızarık kızarık oluyo
ilk zamanlar önemsemedi ama artık canım yanmaya başladı bu yüzden haftaya doktora gidicem..umarım bi çaresi vardır..

kızlar bende kaşınıyorum benim derdim ayaklarım başka bir yerde yok. doktor falan bahane bir çözüm yok. birsürü krem aldım cildiyecye gittim ama dediğim gibi kaşıntı geçmedi sadece kaşınan yere buz iyi gelio biraz. güldenin dediği pubb hastalık uyuyo bize :KK43:((( ne yapalım doğumu bekleyeceğiz egemen senin kaşıntıların bittimi ??

cnm bitti sayılır bazen ara ara olsa da.ama ben iğne falan da kullandım kremler fayda etmedi yaniiiiii

benimde midem sanki boğazıma kadar çıkıyor kızlar yaaaa kaşıntıda lükse giriyor bende

arkadaşlar 2 ay bir haftalık hamileyim ama kollarımda karın bölgemde ve göğüslerimde oluyor kızarıklık ve kabartı oluşuyor en yakın zamanda gidecem inş doktora gerçi randevum 17 eylülde ama bakalım böyle giderse erken ziyaret edicem doktoru

Konunuz güncelliğini yitirdiğinden dolayı kapatıyorum..
Herhangi soru ve sorunlar için konu sorumlusu (moderatör) ile irtibata geçebilirsiniz yerimseniben

X