karında aşırı şişkinlik

muhabet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
234
4
kızlar adet olmama 1 hafta var umarim bu ay olmam çunku bebek istiyorum ancak bu ay 12. ve 16 gün ilişkiye girdim 14.günümü kaçırdım maalesef adetim 28 günde 1 oluyor çok duzenli pek umudum kalmadı bu aydan yinede ALLAHtan umit kesilmez ancak 3-4 gündür karnımda inanılmaz şişlık var baksanız 4-5 aylık hamile gibiyim sizce ne olabilir ve 12. 16. günde ilşkiye girip hamile kalan varmı aranızda

kızlar adet olmama 1 hafta var umarim bu ay olmam çunku bebek istiyorum ancak bu ay 12. ve 16 gün ilişkiye girdim 14.günümü kaçırdım maalesef adetim 28 günde 1 oluyor çok duzenli pek umudum kalmadı bu aydan yinede ALLAHtan umit kesilmez ancak 3-4 gündür karnımda inanılmaz şişlık var baksanız 4-5 aylık hamile gibiyim sizce ne olabilir ve 12. 16. günde ilşkiye girip hamile kalan varmı aranızda

9 ve 13. günlerde ilişki ile hamile kaldım.Muhtemelen 12. günde yumurtladım.Ben de 28 günde bir adet oluyorum.Hamile kalmış olabilirsin ama basit bir gazda olabilir.Birkaç gün sonra gebelik testi dene istersen.İnşallah hamilesindir. :)

cnm bence bu karın şişmesini hemen hamileliğe bağlama:44:
bende öleydim şişmiş kalmıştım :KK49:hamile sandım 1 haftada gecikti adetim:KK52:
adet gelince o şişlikte iniverdi birden :KK14:
zaten hamile olsan bile hemen öle şişmez karnın:26:

9 ve 13. günlerde ilişki ile hamile kaldım.Muhtemelen 12. günde yumurtladım.Ben de 28 günde bir adet oluyorum.Hamile kalmış olabilirsin ama basit bir gazda olabilir.Birkaç gün sonra gebelik testi dene istersen.İnşallah hamilesindir. :)

amin canım inşallah RABBİMDE bana senin yolunu verir bende hamile kalırım 1 hafta sonra test yapıcam ama karnım inanilmaz şiş annemde baktı acaba hamilesinde ustunemi gördün diyor son 2 aydır adet oldugum için test yapmamıştım yada dedigin gibi basıt gazda olabilir ALLAH hakkımda ne hayırlıysa onu nasip etsın ne diyebilirimki başka

X