Karın Germe ve Liposuction Ameliyatım

masaladair

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2022
26
18
34
Merhaba arkadaşlar 12 Haziran günü karın germe ve liposuction ameliyatım var. Doktorum 3-3,5 saat süreceğini söyledi operasyonun. Yarın tahliller için hastaneye gideceğim. Çok gerginim ve tedirginim. Bir yandan bu ameliyatı olmayı çok istiyorum, sarkık alt karnım beni çok mutsuz ediyor ama bir yandan da çok korkuyorum

Umarım başarılı bir operasyon olur ve istediğiniz görüntüye kavuşursunuz endişe etmeyin çok güzel bir fizik sizi bekliyor olacak biraz sabretmek gerekecek sadece sonrasında hepsi o

Dün ameliyatımı oldum, bugün taburcu edildim ama direnler çıkmadı henüz, baya kan geliyor hala. Hatta bi direnden baya dışarı akıyor kan. Yarın yeniden doktoruma görüneceğim. Biraz sancılı bir operasyon, ben de biraz endişeliyim.

Merhaba, çok geçmiş olsun tekrardan. Nasıl olduğunuz? Direnler çıktı mı ağrılarınız var mı?

Merhaba evet 3.günde direnleri çıkarttı doktorum fazla kaldığında enfeksiyon yapabiliyor diyerek, baya rahatlattı beni direnlerimin çıkması. Dün yani 4.günümde banyo yaptım ilk kez. Ağrı kesici kullanmaya devam ediyorum ama normal zamanlarda ağrılarım azalmaya başladı. Sadece öksürük hissi geldiğinde bana fenalıklar geliyor. Ortalığı ayağa kaldırıyorum. Bugün 5.gün umarım dünden daha iyi olurum. Bu arada mutlu bayramlar

Geçmiş olsun ve iyi bayramlar bende 10 Haziran'da kombine ameliyat oldum.bendede öksürük vardı ve gıcık oluyordu boğazımda ne yapsam sanki göbek deliğim çok açıyordu. Su içtim içine bal ve limon koydum ılık su ile ama yinede tuttu mu tutuyordu.nebilazator yaptım o çok iyi geldi hatta oturarak uyudum 5 gün düz yastık kullanmadım .doktorum narkoz alırken çok ugrastirmisim onları öyle söyledi o yüzden boğazımda tahriş ve acı o yüzden öksürme hissimin sebebiymis.asist verdi bende boğaz pastili kullandım çok şükür şimdi geçti

1 hafta sabredin öksürürkenki agrılarınız azalacak hatta gececek . Umarım güzel sonuçlar alırsınız

Benim de sadece asitli şeyler boğazımdaki gıcığı durduruyor gibi geldi, o yüzden maden suyu içip duruyorum, bir de pastil kullanıyorum. Benim ameliyat öncesinde hafif bir geniz akıntım vardı ama sonra geçti sürekli klimanın altındayım şu an onun etkisi de olabilir. Narkozu da böyle atıyor olabilirim. Cuma günü kontrolüm var olmazsa o zaman doktoruma danışayım ben de ilaç isteyeyim. Nebilazatör var evde çocuğumun, onu da deneyeyim, işe yarayacağını düşünmemiştim hiç çok teşekkür ederim.

Merhaba boy ve kilonuz neydi acaba bir dr konuştum boyuma göre kilom fazla o yüzden yapsak da çok bir fark göremezsin dedi

Merhabalar i, kombine ameliyatınızın içinde neler vardı acaba. Bacaktan yağ aldırma galan var mıydı

Merhaba boy ve kilonuz neydi acaba bir dr konuştum boyuma göre kilom fazla o yüzden yapsak da çok bir fark göremezsin dedi
171 boy 87 kilo ile girdim ameliyata, şu an 86 kiloyum. Doktor kilomun problem olmadığını söyledi. Bolca ödemim var şu an.

171 boy 87 kilo ile girdim ameliyata, şu an 86 kiloyum. Doktor kilomun problem olmadığını söyledi. Bolca ödemim var şu an.
bende sizinle aynı kilodayım boyumda hemen hemen aynı ama bazı doktorlar bu kiloda olursan yine cok az sarkman olur diyor ama bende simdi olmak istiyorum sizde ne kadar yağ alındı acaba bi bilginiz varmı ve memnunmusunuz

bende sizinle aynı kilodayım boyumda hemen hemen aynı ama bazı doktorlar bu kiloda olursan yine cok az sarkman olur diyor ama bende simdi olmak istiyorum sizde ne kadar yağ alındı acaba bi bilginiz varmı ve memnunmusunuz
Doktorum hiç öyle bir şey söylemedi. Benim elma tipi vücudum var, üst bölgem özellikle karın bölgem büyüktü vücuduma göre ve çok fazla sarkma vardı. 2,5 litre yağ almışlar ve çok büyük bir deri çıkartmışlar doktorumun söylediğine göre. Alttaki kesim baya uzun 64 cm ama dikey kesi yapılmadı çok şükür. Şu an hala baya şişliğim var ama şu anki hali bile beni mutlu ediyor.

Benimde armut tipi Bi vücudum var bacaklarımda lipo yaptiricam inşallah bende memnun olurum, özellikle karin germeye ilgili dikkat etmem gereken bir öneriniz varmi acaba

Sonrasında size en az 15 gün destek olabilecek biri olsun yanınızda ve 1 ay boyunca dışarıda çalışmadan evde dinlenebilecek konforunuz varsa harika olur bir de umarım sigara içmiyorsunuzdur ya da kolay ara verebiliyorsunuzdur.
Benimde armut tipi Bi vücudum var bacaklarımda lipo yaptiricam inşallah bende memnun olurum, özellikle karin germeye ilgili dikkat etmem gereken bir öneriniz varmi acaba

Teşekkür ederim sigara içmiyorum çok yardımcı oldunuz umarım sizinde hayal ettiğiniz gibi olmuştur ameliyatiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…