Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Ama sırt var sende sırt olursa banada o fiyat dediler ben istemedim 😔 bütçe bina yetiyor ilerde yaptırırım inşallah.

Baya fazla neden uyanamadiniz ki sigara içiyormusunuz
Evet malesef kullanıyorum belki onunda etkisi var ama bilmiyorum ki ilk defa narkoz aldım ben
Fiyat üç aşağı beş yukarı aynı demekki ülke geneli
Daha uygun yerlerde vardı ama ben profesör olduğu için güvenip gittim delilik gibi geliyor bazen 200 bin lira bayılmak :eğlence:

Evet malesef kullanıyorum belki onunda etkisi var ama bilmiyorum ki ilk defa narkoz aldım ben
Daha uygun yerlerde vardı ama ben profesör olduğu için güvenip gittim delilik gibi geliyor bazen 200 bin lira bayılmak :eğlence:
Valla çok düşündüm açıkçası şu şartlarda bu parayı oraya vermeye ama dediğim gibi mutsuzum inanın gözden çıkardım benimde tanındık doktor dedim riske atamaz diye düşünüyorum hayırlısı uygun yerler var burada ben araştırdım ama göze alamadım inan

İlk olunca ondanda olur sigara erken maalesef bende kullanıyorum bırakamadım 😔

Arada bilgilendirme yaparmisin ameliyatan sonra si okurum inşallah iyimisin şimdi uyuyabiliyormusun mesela

X