Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Evet aynen benimde öyle akşamları kaslar aşağıya çekiyor

Hayırlısı bakalım hep yaşayıp görüyoruz bildiğimiz birşey de yok
Şöyle olacak böyle olacak diye

Gerçekten uzun bir süreçmiş ya ben böyle tahmin etmemiştim 2 haftaya tamamen normal hayata döneriz sanıyordum ama dönülmüyor
Öyle yorucu bir süreç doktorlar hemen iyi olacaksın su bu diyor ama yok kimse inanmasın. Zaman ayiracaklarsa olsunlar burayı okuyan olabilir benim gibi ondan yazıyorum ara ara . Göbek deliğin ne durumda . Geçecek inşallah hepsi yaza bayram ederiz

Demi geçti geçecek valla uzun süreç gerçekten inşallah değer bu kadar emeğe
Dün benim bahsettiğim pubis bölgesi üstü kabuk kaldı dediğim yerden iltihap aktı çok az
canım sıkıldı yaa
Antibiyotikli krem sürdüm takip edicem iz kremine de bikaç gün ara vericem ordaki yarayı kurutmuyor sanki ondan iyileşmiyor gibi

Bende öyle yaptım iz kremi bıraktım antibiyotikli krem kullanıyorum şu kabuklar bı gitse rahatlayacam göğüs altı pupis bölgesi üstü beni aşırı rahatsız ediyor. İnatçı kabuklar canımı sıkıyor

Senin kremin adı ney geçer merak etme kalın oldukları için içleri iylesmiyor

Aynen onları gördükçe iyileşemedim gibi hissediyorum
Yolunda gitmeyen bişeyler var gibi geliyor endişeleniyorum
Kocaman karnım iyileşti azıcık bi yer kaldı kız memelerde iyi kabuk kalmadı bi orası kaldı
Bide benim tam orada çatlak varmış çatlağı dikmişler belkide ondan diyorum kontrole de epey var benim
Sen hangi kremi kullanıyosun canım

Doktorun bana söylediği ameliyatdan 15 gün sonra kimse ameliyat olduğunu anlamazdı
Kandırdılar bizi

Doktorun bana söylediği ameliyatdan 15 gün sonra kimse ameliyat olduğunu anlamazdı
Kandırdılar bizi
Hemde nasıl hiç unutamıyorum ben ne hikmetse . Çoğu bendede gitti göğüs çizgisi aşağı doğru orada bide dip birleşme yeri ikisindede gobektede bir kaç yer var . kabuk bitse rahatlayacakmisim gibi geliyor

Ben kendim aldım ama bugün su gibi bir şey aktı dediğin gibi korktuk bıraktım bactroban aldım göbeğe iyi geldi buraya iyi gelmedi deriler ince galiba tahriş oluyor

Hemde nasıl hiç unutamıyorum ben ne hikmetse . Çoğu bendede gitti göğüs çizgisi aşağı doğru orada bide dip birleşme yeri ikisindede gobektede bir kaç yer var . kabuk bitse rahatlayacakmisim gibi geliyor
Aynen iyileştim gibi gelecek kabuklanmalar bitince
Kafama takıldı o bölge bugün aile hekimine göstermeye gideceğim

merhaba bayanlar acil cevaplarsanız sevinirim 10 Kasım 2023de karın germe ve 360 lipo oldum 3 .ayım bitti 4. Ayıma giricem ama eğildiğim zaman hala katlanan bi göbeğim var iç karın kaslarım dikildiği halde karnım hala şişiyo boşamı çektim bunca acıyı merak etmeye başladım tecrübesi olanlar yardımcı olabilirim ?

Bana 1 ay oldu benim göbekte katlı gibi ödem diyor geçer zamanla diyor ama bu mesaj hiç iyi olmadı bana geçmezmi acaba ümidim kalmıyor benim. Zaten çok zorlu geçiyor

Kızlar bu pubis bölgesi mi diyorlar yani vajinanın üst kısmı benim çok şiş çok da komik duruyor, davul gibi şişmiş ve sert. Sizde de öyle mi ne zaman geçer acaba?
Benimde öyle bugün tam 3. Haftam ve aşırı şiş duruyor hergün aşağıdan yukarı masaj önerdi doktorum ödemler gitsin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…