Karın germe sonrası ödem şişlik ne zaman geçecek !!!

bluewomenx

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2024
8
0
Merhaba arkadaşlar 19 gün önce karın germe ameliyati oldum ancak karında ödemden mi kaynaklı bilmiyorum şişlik var , bu ameliyatı olanlar deneyimlerini paylaslaşırsa cok sevinirim 🙏🙏

Merhaba arkadaşlar 19 gün önce karın germe ameliyati oldum ancak karında ödemden mi kaynaklı bilmiyorum şişlik var , bu ameliyatı olanlar deneyimlerini paylaslaşırsa cok sevinirim 🙏🙏
Bende bugün 42. Günüm gayet normal bendede ödem var 2 .ayda bile bitmiyor odemler zamanla yavaş yavaş sadece bu süreç içinde kendinizi zorlamayın dikatli olun ödem şişlik gayet normal çok geçmiş olsun

Sizede çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede iyileşir siniz
Cok tesekkur ederim ya bel agrisi bide liposuction yapildi bana oyuzden sirtim agriyor kalcayada vuruyor agrisi. Siz kacinci gun tamamen iyilestiniz aceba ve dik yurumeye nezaman baslaniyor?

Bende bugün 42. Günüm gayet normal bendede ödem var 2 .ayda bile bitmiyor odemler zamanla yavaş yavaş sadece bu süreç içinde kendinizi zorlamayın dikatli olun ödem şişlik gayet normal çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim ☺ anlaşılan zamana ihtiyac var kimi 6 ay diyor kimi 1 yıl, bazı yorumlarda geçmeyin o şekilde kalanda görünce tedirgin oldum açıkçası umarım düzelir 🙏

Dikişlerin tamamen iyileşmesi 20 günü buluyor dik yürümek 1 ayı buluyor daha sizinki çok yeni ilk günler sırt ağrısı olması gayet normal gün geçtikçe daha iyi oluyorsun ama en önemli süreç dikişler iylesene kadar çünkü daha iyi hareket edebiliyorsun

Nasıl oldunuz inşallah daha iyisiniz
Merhabalar düşünüp yazdığınız için çok sağolunn 😍 yarın iki hafta olucak daha iyiyim şükür ama bel ağrilarım devam ediyor, oturarak uyumaktan eyik yürümekten. Bu aralar dikişlerimde sızlamaya başladı😫 inşallah iyileşiyodur

Çok geçmiş olsun zor günleri atlatmişsiniz bundan sonraki süreç daha rahat geçecektir emin olun inşallah istediyiniz gibi bir sonuç alirsiniz

X