Karın altında kızlar acil ??

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
24
Karın altinda yanı göbek deliğinin tam altinda asagilarda kalp gibi damar atması bunu yaşayan var mi ne olabilir sanki nabiz atıyor ve aniden geliyor 2 dk devam ediyor sonra geri gidiyor bir kaç saat sonra tekrar başlıyor bu ne olabilir yumurtalıklarla veya rahimle ilgili şeyler olabilir mi göğüs altimda da bazen oluyor netten baktım rahim varisi yumurtalık varisi vs yazıyor hemen korkup paniğe kapılmakta istemiyorum 😞

fıtık tarzı bişey olabilir mi?
Hiç bilmiyorum ya iki uç gündür ilk defa böyle bişey yaşıyorum yurt dışındayım burda da suan gitme imkanım yok anca hafta içi gidebilirim ama aklıma takıldı korkmaya başladım kötü bişey olabilir mi diye

Karın altinda yanı göbek deliğinin tam altinda asagilarda kalp gibi damar atması bunu yaşayan var mi ne olabilir sanki nabiz atıyor ve aniden geliyor 2 dk devam ediyor sonra geri gidiyor bir kaç saat sonra tekrar başlıyor bu ne olabilir yumurtalıklarla veya rahimle ilgili şeyler olabilir mi göğüs altimda da bazen oluyor netten baktım rahim varisi yumurtalık varisi vs yazıyor hemen korkup paniğe kapılmakta istemiyorum 😞
Neden doktora gitmiyorsunuz internetteki bilgilere kalsa hepimiz yarın öleceğiz 🙄

X