Kargo sorunu :(

kadifekafa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
30
44
25
Kızlar merhaba,
Geçen cuma öğleden sonra iade kargomu mng kargoya teslim ettim. Kafam dalgındı karşılığında bir belge vs almadım. Ama orada çalışan kız sisteme giriş yaptı. İade kargomun akıbeti hakkında hiç bir fikrim yok, telefonuma mesaj falan da gelmedi. Kaybolursa ya da çalınırsa ne yapabilirim? Fikri olan yardımcı olursa sevinirim.

Aldığınız siteden iade sürecini izleyemiyor musunuz

ispatlayamaz ,ben o yüzden iade barkodunun fotoğrafını çekiyorum her iademde

Fotoğraf çekmeyi unuttuğumda da sorun çıkmaz inşallah der geçerim.Sorun da çıkmaz sizinkinde de muhtemelen

Peki bir şey merak ediyorum. Böyle bir durumda iade veren kişi elinde belge olmadan iadeyi kargoya teslim ettiğini nasıl ispatlayabilir?
Şubeyi telefon ile arayın gönderici olduğunuz telefon numarası diyor sesli sistemden oradan müşteri temsilcisine bağlanın adınızı söyleyin onlar sisteme girdikleri için ekranlarına düşüyor gönderici kodumu alabilir miyim diye söyleyin sizden ürün alınca otomatik hemen kayıt aldıkları için karışma atlama olmuyor iade olunca çıktı vermiyorlar kağıtları sadece siz ödeme yaparsanız çıktı olarak veriyor kargo firmaları kargo teslim ederken ürün teslim ettiğiniz de çıkan barkod resmini
cekin direk sistemden takip etmeniz kolay olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…