Karboksipunkturla el sallayarak zayıflama

arkadaşlar o kadar çok şey denedim ki artık pes ediyorum.Lida,xenical,elma krom,chromium picolinate derken kadınlar kulübümüzün zayıflama ile ilgili tüm sayfalarını okudum ve neler neler denedim.En son kilo bekçiliği ile 84 den 64 e kadar indim.Kışın 7kg kadar geri aldım şu an 70 kiloyum.Geçenlerde bir arkadaşımı gördüm 1ayda 7kg verip 2 beden incelmiş oturduk konuştuk bu arada kız ne bulsa yiyor şaşırdım kaldım.Tabi kaçarmı hemen sorgu sual faslı ve öğrendim ki karboksipunktur yaptırıyor diyet yok spor yok.Öyle şeyler anlattıki inanamadım allak bullak oldu kafam.Düşünün salam sosis bile serbest nasıl bir mantık ya.Bizim bildiğimiz klaik diyet mantığında olmaz bu gıdalar fındık badem ceviz yumurta peynir ayırım yok ye babam ye yani.Karar verdim 17nisan cumartesi aldım randevu gittim doktora konuştuk her şey çok matıklı geldi bana ve başladık bugün ilk günüm neler yemedim ki.Ama şişkinlik olmadı hiç.Çarşamba günü 2.seansım herşeyi paylaşıcam sizinle en güzeli spor yok kan ter içinde kalmak yok.Doktor 115kg dan 75 einmiş ve en önemlisi geride alınmıyor verilen kilolar bakalım beraber yaşayalım neler olucak paylaşalım başka gidenler varsa onlarda yazsın.1 ayda gidecek kilolar inşallah.

yaa neymiş bu karboksipunktur yaaw adı bile acaip =) paylaşımlarını dört gözle beklicem ve takipteyim cnm.. =)

Selam kızlar valla gidene kadar bende tüm siteleri taradım bilgi toplamaya çalıştım ama gidip yaptırana kadarda emin olamadım.Önce konuşma yaptık doktorla en güzeli bizzat kendisinin ilgilenmesi.Boyumu ölçtü birde bir makinaya bağladı yağ kilo ve oranları bilgisayardan çıkardı.Sistemin mantığını anlattı.Örnekler vererek olayı kavrattı valla.En güzelide şuydu aç kalmış birine etli yemek çorba salata verseniz hangisini yer dedi tabiki etli yemeği yer dedi.Nasıl hoşuma gitti anlatamam.Kulaklarıma küçük bir iğneyle CO2 gazı verdi hafif sinek ısırığı kadar acı oldu.Birde gıdıya birde bileğime.Sonra yapılması gerekenlerin listesini verdi.Devamını yarın yazacağım liste ve yaptıklarımı çarşambaya 2.seansım var umarım yağ ve kilolar gitmiş olur.hihoyyyt

Valla kimse bişey yazmıyo kendim söylüyom kendim dinliyom anlaşılan ama genede yazıcam.Yarın 2.seansım var buarada neler yaptım anlatayım sabahları ne bulsam yiyorum ama ekmek yok çayda şeker yok ekmek yerine fındık badem ceviz .Öğlende yemek ne varsa ama öncelik ana yemek .çorba ,salata sonraki iş istedğimiz kadar yemeği yiyipde doymazsak var.Bir kaşık yemek bikaç fındık badem ceviz şeklinde.Ben sonra yeşil çay içiyorum bunu doktor demedi hoşuma gittiği için ikindi de bizim 15.30 çay saatimiz oluyo bu börek ve yoğurt yada meyve ve yoğurt şeklinde .Akşamda ya çorba yada az ana yemek bunda fındık falan yok.Zaten yiyemiysunuz gündüz çok yendiği için.Cumartesiden bugüne ne oldu derseniz kemer 1 delik geriden takılmaya başlandı.ınanmıcaksınız ama bollaştı antolon göbek bariz düzeldi.Yarınki kilo kaybını yazıcam merak edenler takip etsin.Zayıf günlere gel 56kg gellllll..

kızlar benimde burada arastırmadığım zayıflama formulu kalmadı.sonunda karboksipuntura başladım.96.6 kilo ile 3.seansım bitti.suan 93.7 kiloyum.gelişmeleri yazarım.

Dün 2.seansımda tartıldım veeeee1,8 kg vermişim valla mucize inanamıyorum yaaa.4 günde 1,8kg gitti ve incelme daha fazla doktorum dediki yemeye devam şaka gibi di mi.Arkadaşlar olacak bu sefer ben inanıyorum bırakalım şu mucize hapları gerçek yaşam bu yan etkisi yok sağlıklı yiyerek zayıflamaya davet ediyorum herkesi.

X