Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Hm ücretsiz izin alabilirdin canım ikincisi 1 yıl olmamış ki senin daha bebişler neden başladın ben ücretsiz izindeyim
Açıkcası 4 aylıklardı döndüğümde normalde 6 aya kadar rapor alacaktım ama ohal sen dolayı alamadım,evde kalırsam kafayı yiyeceğimi düşündüm.sabah 08:30 gidip 12 de dönüyorum bana değişiklik anlayacağın
Çünkü hamileliğim boyunca da yattım çalışmak çok iyi geliyor bana

Bana da zor oldu ilk başta ama işte kıyamadım kızıma evde birlikteyiz

kezlar menüm
1. öğün
1kk peynir
2 haş yum
1 salatalık
5 zeytin
şekersiz çay yeşillik

2. öğün
et sote
salata
yoğurt

su 2 lt
spor 50 twist 50mekik 100 ip atlama

Yazıyorum menümü
Sabah
1 yumurta ile yapılmış soğanlı yumurta
Çok az peynir
5 zeytin
Kahve
Yer fıstığı
Akşam
Et sote
Çay

kezlar menüm
1. öğün
1kk peynir
2 haş yum
1 salatalık
5 zeytin
şekersiz çay yeşillik

2. öğün
et sote
salata
yoğurt

su 2 lt
spor 50 twist 50mekik 100 ip atlama
Canım sen kuruyemiş yemiyorsun neden sevmiyor musun

Yarın tartı günü benim regl olmam lazımdı olmadım çok da şiş hissediyorum bu hafta perşembe hariç çok dikkat ettim 71 çıkmam lazım.

Ben de adetim bakalım yarın tarti sonucunu nasıl etkileyecek.. eve gelince bebişle uyuduk iyi geldi hem karnım hem başım ağrıyordu. Şimdi geçmişi okudum şekersiz türk kahvesi zamani saat geç oldu ama ancak vakti gelebildi.

Menü de yazayım
sabah yumurta yerine muz lu karatay kahvaltisi arada sut..öğlen karın ağrım vardı sadece yoğurtlu bakla yemeği yedim.ve uyudum.. aksam balık salata helva.
Herkese iyi geceler kızlar bol leptin ler yarın tartı günümüz....

Merhaba kızlar Karatayla besleniyorum ama kolesterolüm yükselmiş görünüyor. Nerede hata yaptığımı anlamadım.
Hoşgeldin canım benim neredesin sen.. Kolestrolün yüksek olması sorun teşkil etmez. Kolestrol tüm hormonların anası. Sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…