Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Huuuu neredesiniz kızlar öğlen oldu.
Sabah erkenden kahvaltımı yaptım sprumu yaptım. Yarın tartıdan çok umutluyum .
ben berbat haldeyim yaa adet oluyorum gibi ama çamur gibi bir nişan geldi adet mi o da belli değil.bel agrısı anamı ağlattı

Anladım canım. Allah kolaylık versin ne diyeyim.

sabahtı geldiğinde yok gülüm ya yerleşme kanaması değil yani geçen ayda öyle gelmişti başta.pcos var bende ondan kaynaklı soğan suyu içsem iyi gelecek
İyi o zaman soğan suyu iç sıkıntı olacağını sanmıyorum çünkü yemiyorsun ıhlamur gibi yani

Merhaba kızlar Karatayla besleniyorum ama kolesterolüm yükselmiş görünüyor. Nerede hata yaptığımı anlamadım.

Ayy canım enerjik mi buluyorsun beni. Ben de kendimi topiğin tembeli görüyordum. Ben sabah 6 da kalkıp erkenden kahvaltı yapıp spor yapınca enerjik oluyorum. Dun 4.30 .da yattım 6 da kalktım.
ayy yok yaa olaylara yaklaşım tartzın falan çok hoşuma gidiyor.mizahi bir yanın var. o zaman hep sporunu yap sen

Hımmm evet genelde dalgaya alıyorum. Çok ciddiye almam, kafamı takmam olayları. Sana da tavsiye ederim.
evet ben çok takarım kafayaçürütürüm kendimihalbuki hiçbişey için kendini üzmeye ddeğmiyor ama işte evde sürekli kapalı kalmak sosyal hayat olmaması da tetikliyor beni açıkçası

evet ben çok takarım kafayaçürütürüm kendimihalbuki hiçbişey için kendini üzmeye ddeğmiyor ama işte evde sürekli kapalı kalmak sosyal hayat olmaması da tetikliyor beni açıkçası
Kesinlikle ev içinde olmak sürekli depresif yapıyor insanı böyle yakında bir arkadaşın olacak en azından o gelecek sen gideceksin dışarı çıkamasan bile

Kesinlikle ev içinde olmak sürekli depresif yapıyor insanı böyle yakında bir arkadaşın olacak en azından o gelecek sen gideceksin dışarı çıkamasan bile
ben dışarı çıkıp gezeyim biraz ufak tefek bişeyler alayım kim ne demiş kim dedikodu mu yapmış umrumda bile olmuyor.baharı iple çekiyorum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…