Karatay Diyeti ile ilk yolculuğum

EVET BEN 5 yada 5.5 saat koyuyorum
erken kalktığım için sorun olmuyor
aayyy kilomu ne sen sor ne ben dyim :KK70:
69lardan yavaş yavaşşşş yukarı çıktım
son 1 senede şehir ev hayat değişti
depresyon alkol yalnızlık saçma sapan durumlar olduğum ortama alışma derkennnnnnn
aldım başımııı gidiyorum :KK70:
aşırı kilo aldığımın da farkında değilim
eh bi de masa başı hareketsz bi iş
oohhh neresinden koysan batıyor :KK70:
fazla kilo olunca daha hızlı sonuç verir.

ben de doğumdan sonra bi türlü eski kiloma gelemedim.

şu an 57 diyelim, 52 ye gelmem lazım ama olmuyor bi türlü. benim belam da masa başı iş, aslında öğle saatlerinde popoları biraz kaldırıp hareket edebilsek çok iyi olurdu 😅

Ayyy bn merakımdan akşam tartıya ciktim ve şookkkk 🤭🤭🤭🤭🤭🤭 sabah ile akşam arasında -1 nasil olur yuhhh

fazla kilo olunca daha hızlı sonuç verir.

ben de doğumdan sonra bi türlü eski kiloma gelemedim.

şu an 57 diyelim, 52 ye gelmem lazım ama olmuyor bi türlü. benim belam da masa başı iş, aslında öğle saatlerinde popoları biraz kaldırıp hareket edebilsek çok iyi olurdu 😅
Ayyyy ilk bi 5 kilo gitsin gerisi yavaş gitsede sorun yok🤭

Günaydınlar,

bugün ben de kahvaltımı erken yaptım.

2 haşlanmış yumurta
1 avuç ceviz
domates
salatalık
beyaz peynir
zeytin

aynen çok zor geçti ama ilk gün. resmen açlıktan uyuyamadım. dün 2. günümdü midem biraz alıştı gibi. akşam çok acıktığımda ayran içiyorum sadece o rahatlatıyor midemi.
kesinlikle akşam açlığı daha çok yağ yaktırıyor ama en azından saat 17.00 gibi en son yersen daha iyi olur sanki.

kesinlikle akşam açlığı daha çok yağ yaktırıyor ama en azından saat 17.00 gibi en son yersen daha iyi olur sanki.
17.00 gibi yemem mümkün olmuyor. iş yerinden akşam 17.00 da çıkıyorum. burda kahvaltımı yapıyorum ve öğle yemeğimi saat 15.00 gibi yiyorum. sonrasında hiçbir şey yemiyorum çok acıktığımda ayran içiyorum. bu şekilde uyabiliyorum ancak.

bir de bilginiz var mı karatay da ayran leptin hormonunu yavaşlatıyor diye biliyorum. ama yine de çok acıkınca içebiliyoruz. bunun bi sınırı var mı ? yani ben 2 bardak içiyorum anca kendime geliyorum da çok mu abartmışı oluyorum acaba 😃

bir de bilginiz var mı karatay da ayran leptin hormonunu yavaşlatıyor diye biliyorum. ama yine de çok acıkınca içebiliyoruz. bunun bi sınırı var mı ? yani ben 2 bardak içiyorum anca kendime geliyorum da çok mu abartmışı oluyorum acaba 😃
bilgim yok ama mantık olarak bence 2 bardak çok abartı değil 😅
bu diyette benim anladığım kadarıyla serbest meyvelerde sınır var sadece.

Aksam yemeginde;
Eksili kofte
Coban salata
Cilek

Ben niye boyle ogunleri tek tek yaziyorum 😀

diyete devam edenler haftanin belli bi gunu tarti gunu yapalim mi ne dersiniz? pofu pofu D DURU_SU_3333
Haha toplu yaz bence gün sonu bn oyle yapardim

Bn pazar günü tartilcam 😁😁😁 cunku haftaici hem ofiste olcam hem de çok erken kalkıyorum

3. Günden günaydın

Artik daha erken kalkıyorum ve kalkarken sürünmüyorum 😁 şu an yazdığıma bakmayın 6.20 de uyanıp 6.30 da yataktan kalktim

dün 3. günümdü ve öğlen yemeğimi saat 14.00 da yemiştim. sonrasında tabiki bişey yemedim. akşam biraz acıkma oldu ayran içtim sadece. ama genel olarak bakıldığında hem kendimi daha hafif hissetmeye başladım hem de midem alıştı artık akşamları aklıma yemek gelmiyor. inşallah bu şekilde devam eder.

X